Basic 20

  • 202400020
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • Czas realizacji: 48 h
  • szt.
  • 295,00 zł

Stwórz własny zestaw kolorystyczny!

Dostępne kolory: niebieski, grafitowy, zielony.

Nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. To ona jest jego naturalnym środowiskiem - wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia i zbliża je do świata. Jeśli dziecko bawi się przy tym swobodnie, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, to znaczy, że musi to być plac zabaw stworzony z klocków Mammutico! :)

Korzyści z zabawy klockami Mammutico

Jak mówi pedagog, Magdalena Wierzańska, „klocki Mammutico to kreatywny niezbędnik dla pedagoga, animatora, terapeuty oraz fizjoterapeuty. Ich struktura, kształty, zróżnicowana wielkość, elastyczność i lekkość dają szerokie możliwości konstruowania, budowania, eksperymentowania, manipulacji dłońmi jak i całym ciałem w pomieszczeniu, w ogrodzie oraz w basenie.  Łatwość posługiwania się klockami sprzyja atmosferze zabawy, która może efektywnie wspierać procesy uczenia się czy też terapii (…)”.

   

Możliwości piankowych klocków BASIC

Duże zestawy klocków BASIC świetnie nadają się do zabawy i w domu, i w ogrodzie. Materiał, z którego powstały pozwala wykorzystywać je również w wodzie. Kilkanaście prostych cegieł będzie zatem świetnym materiałem do wybudowania muru, stolików, stołeczków czy trasy samochodowej. W wannie natomiast będą pełnić rolę statków dla gumowych kaczek, a w basenie - elementów do ćwiczeń. Podane przykłady to oczywiście tylko dziesiętny procent możliwości wykorzystania piankowych klocków BASIC. O pozostałe funkcje należy pytać wśród bawiących się dzieci

Waga każdego elementu we wszystkich zestawach Mammutico jest niewielka, dlatego do zabawy włączają się najmłodsze dzieci, które potrafią uchwycić klocek w dwie rączki. Tworzywo, z którego wykonano nasze piankowe klocki jest na tyle miękkie i elastyczne, że nie można zrobić sobie nim krzywdy. Jednocześnie pianka jest bardzo trwała i nie ma możliwości jej nadgryzienia, gdy klocek ląduje w buzi Malucha.  

Najmniejszy zestaw klocków BASIC 20, świetnie sprawdzi się jako pierwsze duże klocki dla malucha, z których bez najmniejszego problemu wybuduje stabilną wieżę lub domek. 20 Cegieł to także idealne uzupełnienie wszystkich zestawów z serii SIMPLE oraz większych zestawów BASIC.

PIANKOWE KLOCKI BASIC. SZCZEGÓŁY: 

Linia BASIC to najprostsza i jedna z dwóch największych form klocków Mammutico. Klocki z tej serii mają charakterystyczne frazowanie kantów, co daje efekt profesjonalnej budowli, a jednocześnie chroni je przed uszkodzeniem.

Grubość jednego klocka to 5 cm. W skład zestawu BASIC 20 wchodzi:

  • 20 cegieł o wymiarach 20 cm x 10 cm x 5 cm

Dostępne kolory: niebieski, grafitowy, zielony.

Skontaktuj się z nami, wy wybrać liczbę cegieł w wybranym kolorze i stworzyć swój własny zestaw. W tym celu skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

Pozostałe zestawy BASIC to wielokrotność zestawu BASIC 20. Największe zestawy uzupełnione są dodatkowymi kształtami.  Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw BASIC. W tym celu skontaktuj się z nami, sprawdzimy co da się zrobić :)

W naszej ofercie znajdują się również zestawy bez frezowanych kantów i o grubości 5 cm. 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE KLOCKÓW MAMMUTICO: