Basic 75

  • 201300075
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: zadzwoń 515 362 186 zadzwoń 515 362 186
  • Czas realizacji: 28 dni
  • szt.
  • 1 590,00 zł

Stwórz własny zestaw kolorystyczny!

Dostępne kolory: niebieski, czerwony, zielony, grafitowy

Nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. To ona jest jego naturalnym środowiskiem - wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia i zbliża je do świata. Jeśli dziecko bawi się przy tym swobodnie, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, to znaczy, że musi to być plac zabaw stworzony z klocków Mammutico! :)

Korzyści z zabawy klockami Mammutico

Jak mówi pedagog, Magdalena Wierzańska, „klocki Mammutico to kreatywny niezbędnik dla pedagoga, animatora, terapeuty oraz fizjoterapeuty. Ich struktura, kształty, zróżnicowana wielkość, elastyczność i lekkość dają szerokie możliwości konstruowania, budowania, eksperymentowania, manipulacji dłońmi jak i całym ciałem w pomieszczeniu, w ogrodzie oraz w basenie.  Łatwość posługiwania się klockami sprzyja atmosferze zabawy, która może efektywnie wspierać procesy uczenia się czy też terapii (…)”.

   

Możliwości piankowych klocków BASIC

Duże zestawy klocków BASIC świetnie nadają się do zabawy i w domu, i w ogrodzie. Materiał, z którego powstały pozwala wykorzystywać je również w wodzie. Kilkadziesiąt prostych cegieł, wysokie filary i mosty będą zatem świetnym materiałem do wybudowania domku, muru, stolików, tunelu czy trasy samochodowej. W wannie natomiast małe cegły będą pełnić rolę statków dla gumowych kaczek, a w basenie - elementów do ćwiczeń. Podane przykłady to oczywiście tylko dziesiętny procent możliwości wykorzystania piankowych klocków BASIC. O pozostałe funkcje należy pytać wśród bawiących się dzieci.

Waga każdego elementu we wszystkich zestawach Mammutico jest niewielka, dlatego do zabawy włączają się najmłodsze dzieci, które potrafią uchwycić klocek w dwie rączki. Tworzywo, z którego wykonano nasze piankowe klocki jest na tyle miękkie i elastyczne, że nie można zrobić sobie nim krzywdy. Jednocześnie pianka jest bardzo trwała i nie ma możliwości jej nadgryzienia, gdy klocek ląduje w buzi Malucha.  

Zestaw piankowych klocków BASIC 75 świetnie sprawdzi się jako pierwsze duże klocki dla małych dzieci, z których bez najmniejszego problemu wybudować można stabilną wieżę lub domek. Będzie to również idealne uzupełnienie i urozmaicenie wszystkich zestawów z serii SIMPLE.

PIANKOWE KLOCKI BASIC. SZCZEGÓŁY: 

Linia BASIC to najprostsza i jedna z dwóch największych form klocków Mammutico. Klocki z tego zestawu nie posiadają frazowania kantów.

Grubość jednego klocka to 5 cm. W skład zestawu BASIC 75 wchodzi:

  • 10 filarów o wymiarach 40 cm x 10 cm x 5 cm
  • 59 cegieł o wymiarach 20 cm x 10 cm x 5 cm
  • 4 mosty o wymiarach 100 cm x 50 cm x 5 cm
  • 2 okna o wymiarach 60 cm x 60 cm x 5 cm

Dostępne kolory: niebieski, czerwony, zielony, grafitowy

 

Skontaktuj się z nami, wy wybrać liczbę elementów w wybranym kolorze i stworzyć swój własny zestaw. W tym celu skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

Większe zestawy BASIC to wielokrotność zestawu BASIC 20. Największe zestawy uzupełnione są dodatkowymi kształtami.  Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw BASIC. W tym celu skontaktuj się z nami, sprawdzimy co da się zrobić :)

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE KLOCKÓW MAMMUTICO: