Miniblock 27 - Kostki Mammutico

  • 402340027
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • Czas realizacji: 48 h
  • szt.
  • 98,00 zł

Kreatywność, to proces umysłowy. Aby rozbudzić ją w dziecku, powinniśmy przede wszystkim zapewnić mu możliwość działania. Jak wiadomo, im mniej szczegółów posiada zabawka, tym więcej daje miejsca dziecięcej fantazji i zwiększa swobodę w rozwijaniu wyobraźni. Najlepszym przykładem takiej zabawki są oczywiście klocki – proste, lekkie i przyjemne w dotyku.

Piankowe kostki Mammutico

W czym tkwi tajemnica piankowych kostek Mammutico? Przede wszystkim w prostocie. Są gładkie, jednokolorowe i pozbawione szczegółów. Zostawiają dzieciom miejsce na kreatywność i włączenie do zabawy własnej wyobraźni. A ta, jak wiadomo jest nieograniczona i niezwykle barwna. (Jedynym elementem ozdobnym jest termicznie nadrukowane logo, co gwarantuje, że produkt jest oryginalny).

Klocki z pianki na wiele okazji

Miniblock27 to zestaw najmniejszych elementów piankowych klocków Mammutico. Kostki są małe, lekkie, miękkie i bardzo miłe w dotyku. Ich waga sprawia, że klocki te idealnie sprawdzają się jako zabawka wśród najmłodszych dzieci, które mają tendencję do uderzania się lub rzucania w siebie zabawkami. Z kostkami Mammutico to nie problem, ponieważ są lekkie jak piórko! Ich niewielkie rozmiary łatwo mieszczą się w małej dłoni mogącej zbudować wysoką wieżę, a gdy budowla runie na podłogę, nikogo nic nie zaboli :)

Dzięki temu, że tworzywo, z jakiego powstały kostki jest wodoodporne, te klocki będą także doskonałą propozycją na długie zabawowe kąpiele! Wystarczy wsypać kolorowe kostki do wanny sennie by powstała piękna kolorowa flota! Na basenie z kolei, piankowe kostki Mammutico mogą służyć jako element do ćwiczeń – sprawdzą się np. przy zawodach wyławiania elementów z wody, czy w rzutach do celu.

Ponieważ piankowe kostki są także odporne na wstrząsy, uderzenia i bardzo łatwo się je czyści, mogą być idealnym „towarzyszem” poza domem. Wystarczy spakować klocki w cienki woreczek i „upchnąć” w bagażu, by wyciągnąć je w najmniej oczekiwanym momencie :)

  

PIANKOWE KOSTKI MAMMUTICO MINIBLOCK 27. SZCZEGÓŁY:

Jedna kostka ma wymiary 5 cm x 5 cm x 5 cm. 

Zestaw Miniblock składa się ze 27 kostek w trzech kolorach: zielonym, niebieskim oraz grafitowym.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia. Podczas zabawy zalecamy nadzór rodzicielski.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU: