O Mammutico™

Duże, piankowe - z twórczością w zestawie!

Klocki Mammutico™ to w 100% polski produkt, będący jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem odwiecznego problemu, polegającego na wykreowaniu bezpiecznej i pełnej wyzwań przestrzeni, w której zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli czuć się wyjątkowo.

 

W przeciwieństwie do tradycyjnych placów zabaw, poza rozwojem motorycznym, klocki Mammutico™ rozwijają wyobraźnię i kreatywność, a to wszystko poprzez zabawę! Codziennie dzieci mogą budować swój własny świat, szukać nowych rozwiązań i uczyć się samodzielności.

Miękka pianka, z której wyprodukowane są Klocki Mammutico™ została gruntownie przebadane przez międzynarodowe laboratoria (TÜV Rheinland, SGS, Intertec) i spełniają wymagania norm bezpieczeństwa. Uzyskały one także pozytywną opinię Centrum Kontroli Placów Zabaw. Nasze wzory są przedmiotem ochrony patentowej.

Piankowe klocki Mammutico™

Sam materiał jak i jego wykończenie zapewnia klockom Mammutico™ trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Sprawdzają się zarówno podczas zabawy na zewnątrz, na boisku, w ogrodzie, jak i wewnątrz budynków. Swobodnie mogą też towarzyszyć wszelkim zabawom wodnym.

Spokojna i prosta kolorystyka powoduje, że nadają się idealnie do każdego wnętrza oraz do bezproblemowego użytkowania także na zewnątrz. Niestraszna im pogoda, małe lub duże rączki oraz intensywna eksploatacja!

Klocki Mammutico™ posiadają kilka form pozwalających na swobodne i kreatywne łączenie ich w proste lub skomplikowane konstrukcje. Duże wafle, koła, półkola, elastyczne makarony i stabilne kostki, czyli wszystko, co potrzebne jest do zbudowania zamku, zestawu perkusyjnego, domku z ogródkiem lub gigantycznego robota.

 

Wielkie klocki dla dzieci i dorosłych

Klocki przeznaczone są dla każdego powyżej 3 roku życia. Skierowane są do dzieci, jednak nasze doświadczenia pokazały, że chętnie bawi się nimi młodzież, jak i dorośli.

Domek z dużych waflowych klocków

 

Zestawy dużych klocków Mammutico

Duże klocki Mammutico™ występują w trzech zestawach. Wybierając najmniejszy zestaw (208 klocków) łatwo przekonać się, że nawet taka ilość daje nieograniczone możliwości zabawy. Dla zapewnienia komfortu użytkowania liczniejszym grupom małych twórców przygotowaliśmy większe zestawy, wychodząc naprzeciw kreatywnym pomysłom dzieci. Ze szczegółowym opisem zestawów dużych zielonych, czarnych i niebieskich klocków Mammutico™ można zapoznać się w naszym sklepie.