Aqua 7

  • Kod: 5907222301197
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • Czas realizacji: około 4 tygodnie
  • szt.
  • 1 199,00 zł

Mammutico™ Aqua, czyli innowacja dla rozrywki na wodzie!

Bardzo duże klocki do zabawy w Aquaparkach, basenach i na plaży.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zestaw AQUA 7 dedykowany jest dla wszystkich amatorów wodnych zabaw. Składa się z lekkich stabilnych materacy oraz łączników, które umożliwiają wybudowanie jeszcze większej platformy pływającej!

Grubość jednego klocka to 5 cm. W skład zestawu AQUA 7 wchodzą:

  • 3 duże materace do pływania o wymiarach 100 x 60 cm
  • 4 podłużne łączniki o długości 100 cm

 

Zestaw AQUA 7 jest jednokolorowy. Kolor możesz wybrać spośród ośmiu propozycji, które znajdziesz w naszej palecie >>

Waga zestawu to około 4,5 kg.

Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw AQUA . W tym celu skontaktuj się z nami, sprawdzimy co da się zrobić :)

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

Idealnym uzupełnieniem lini AQUA są klocki z zestawów SMART oraz SMART BOX. Wszystkie produkty Mammutico wyprodukowane są z tej samej, lekkiej i odpornej na wodę pianki. Łącząc pływające materace AQUA i duże wafle z linii SMART, dzieci mogą wybudować pływające budowle i inne ciekawe konstrukcje. Dzięki takiej zabawie, nawet najmniejsze dzieci mogą szybko oswoić się z wodą, a także kreatywnie i ciekawie spędzić czas w basenie lub na kąpielisku. 

 

OPIS PRODUKTU

Tworząc Mammutico Smart byliśmy przekonani, że mamy już w ofercie najlepsze klocki na świecie. Dopiero jednak pomysł na linię Aqua pozwala na przygodę nie tylko z twórczością, ale także z dreszczykiem emocji. Jest to możliwe przy połączeniu Mammutico Aqua i Smart!

Mammutico Aqua błyskawicznie przełamuje lęk przed wodą. Dzieci nurkują pod klockami, pływają na nich i oczywiście skaczą. Te klocki to idealne narzędzie dla nauczycieli pływania oraz animatorów wodnych zabaw. Swobodny ruch w wodzie podczas kreatywnej zabawy pozwala na oswojenie się ze środowiskiem wodnym i wzmacnia wszystkie partie mięśni odpowiedzialne za rozwój umiejętności pływania.

Warto wspomnieć, że wszystkie klocki Mammutico wykonane są z tej samej pianki, dlatego nadają się do zabawy również w wodzie. Identyczny system łączenia klocków z linii Smart, Smart Box i Aua daje nam jeszcze więcej możliwości konstrukcyjnych zarówno w sali, w ogrodzie jak i w wodzie!

 

Co można robić z Mammutico™ Aqua?

Łączyć

Skakać

Pływać i nurkować

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

Więcej szczegółów >>