Basic 150

  • Kod: 201300150
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • Czas realizacji: około 4 tygodni
  • szt.
  • 2 990,00 zł

Kilkadziesiąt prostych cegieł, wysokie filary i mosty - idealny, lekki zestaw dla małych konstruktorów!

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Linia BASIC to najprostsza i jedna z dwóch największych form klocków Mammutico. 

Grubość jednego klocka to 5 cm. W skład zestawu BASIC 150 wchodzi:

  • 20 filarów o wymiarach 40 cm x 10 cm x 5 cm
  • 118 cegieł o wymiarach 20 cm x 10 cm x 5 cm
  • 4 mosty o wymiarach 40 cm x 20 cm x 5 cm
  • 2 okna o wymiarach 20 cm x 20 cm x 5 cm

  

Zestaw Basic 150 jest dwukolorowy. Kolory możesz wybrać spośród ośmiu propozycji, które znajdziesz w naszej palecie >>

Waga zestawu to około 10 kg.

Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw BASIC. W tym celu skontaktuj się z nami, sprawdzimy co da się zrobić :)

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

Nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. To ona jest jego naturalnym środowiskiem - wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia i zbliża je do świata. Jeśli dziecko bawi się przy tym swobodnie, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, to znaczy, że musi to być plac zabaw stworzony z klocków Mammutico! :)

 

  

Możliwości piankowych klocków BASIC

Duże zestawy klocków BASIC świetnie nadają się do zabawy i w domu, i w ogrodzie. Materiał, z którego powstały pozwala wykorzystywać je również w wodzie. Kilkadziesiąt prostych cegieł, wysokie filary i mosty będą zatem świetnym materiałem do wybudowania domku, muru, stolików, tunelu czy trasy samochodowej. W wannie natomiast małe cegły będą pełnić rolę statków dla gumowych kaczek, a w basenie - elementów do ćwiczeń. Podane przykłady to oczywiście tylko dziesiętny procent możliwości wykorzystania piankowych klocków BASIC. O pozostałe funkcje należy pytać wśród bawiących się dzieci.

Waga każdego elementu we wszystkich zestawach Mammutico jest niewielka, dlatego do zabawy włączają się najmłodsze dzieci, które potrafią uchwycić klocek w dwie rączki. Tworzywo, z którego wykonano nasze piankowe klocki jest na tyle miękkie i elastyczne, że nie można zrobić sobie nim krzywdy. Jednocześnie pianka jest bardzo trwała i nie ma możliwości jej nadgryzienia, gdy klocek ląduje w buzi Malucha.  

Zestaw piankowych klocków BASIC 150 świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju kącikach zabaw dla najmłodszych dzieci. Będzie to również idealne uzupełnienie i urozmaicenie wszystkich zestawów z serii SIMPLE.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

Więcej szczegółów >>