BlocoLoco na warszawskich targach franczyzowych

 

W sobotę, 28 października zakończyły się XV Targi Franczyza 2017. Przez trzy dni ekipa Blocoloco, w osobach Dominika i Darka, pracowała na pełnych obrotach, by opowiedzieć o naszym pomyśle każdemu zainteresowanemu. A gości nie brakowało! Trzeba przyznać, że na tegorocznych targach wyróżnialiśmy się nie tylko innowacyjnym pomysłem, ale ogólnie tematem „dziecięcym”.

Kto odwiedzał stoisko BlocoLoco?

Najwięcej było tych, którzy szukali pomysłów do punktów, mających wypełnić czas dla dzieci, odwiedzających przeróżne miejsca ze swoimi rodzicami. To prywatne kliniki, banki, centra handlowe i inne lokale usługowe.  Tak zwane kąciki zabaw dla dzieci, gdzie stoi stolik, kredki i kilka książek zaczynają odchodzić w niepamięć. Obecnie właściciele firm szukają bardziej oryginalnych pomysłów dla maluchów, aby przyciągnąć do siebie ich rodziców. Klocki Mammutico idealnie wpasowują się w tego typu przedsięwzięcie. Jak stwierdzili nasi goście – klocki są elastyczne i można dostosować ich ilość do posiadanej powierzchni. Ponadto gwarantują bezpieczną zabawę, która nie wymaga od rodziców właściwie żadnej ingerencji. No i trudno się z nimi nudzić - nawet codzienne wizyty w takim kąciku zabaw nie staną się rutyną.

Drugi rodzaj naszych gości stanowili pracownicy i właściciele placówek oświatowych – prywatnych i państwowych. Szukali możliwości zróżnicowania swojej oferty, chcąc tym samym wyróżnić się spośród konkurencji. I znowu możemy śmiało stwierdzić, że Mammutico jest dokładnie tym, czego szukali. W końcu jesteśmy młodą marką, która póki co zadziwia, zachwyca i intryguje. Nie trudno będzie wyróżnić się, mając w ofercie nasze niezwykłe wielgachne i bardzo kreatywne klocki :)

Sale zabaw BlocoLoco

Na tegorocznych targach spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem, z czego bardzo się cieszymy. Nowy produkt zawsze wzbudza ciekawość, ale i zwiększa ryzyko. W końcu nie mamy jeszcze twardych danych opartych na kilkuletnich obliczeniach, bo choć prężnie się rozwijamy, wciąż jesteśmy bardzo młodą marką. Mimo to znalazły się osoby, które postanowiły zainwestować w ten zupełnie innowacyjny pomysł. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli pochwalić się Wam miejscami, gdzie sale zabaw dla dzieci BlocoLoco wypełnione są małymi klientami.

 

Jeśli macie pytania, wątpliwości lub pomysły na wykorzystanie klocków Mammutico, koniecznie dajcie nam o tym znać!

Dominik Berliński, tel. +48 508 140 692