Dlaczego warto wynająć klocki?

 

Ten tekst dedykujemy wszystkim, którzy choć trochę zainteresowali się ofertą naszych wielkich piankowych klocków.

My wiemy, że nasz produkt to nowość na rynku. Mimo, że niebawem minie rok, odkąd Mammutico ruszyło ze sprzedażą, to ta „zabawka” wciąż wzbudza ciekawość zarówno dzieci i dorosłych. Nasze klocki nie oblegają półek sklepowych,  w przeciwieństwie do „dmuchańców” nie towarzyszą każdej większej imprezie i ze względy na cenę nie tak łatwo je sobie po prostu kupić. To powoduje, że kiedy klocki pojawiają się na pikniku czy urodzinach – dzieciaki z zainteresowaniem i zapałem biorą się do zabawy.

Wynajmij i przetestuj

Możliwość wynajęcia jednego z naszych zestawów daje szansę nie tylko na dobrą zabawę zaproszonych gości, ale też na przetestowanie produktu. Placówki oświatowe, domy kultury czy urzędy miasta, mające często bardzo ograniczony budżet, nie mogą pozwolić sobie na zakup klocków za kilkanaście tysięcy złotych. Dzięki ofercie wynajmu, organizatorzy pikników lub innych wydarzeń mogą zaproponować uczestnikom coś ciekawego i nowego, czego nie spotykają na co dzień.

Coraz częściej obserwujemy sytuację, w której klient wynajmujący jeden z naszych zestawów,  podejmuje później decyzję o jego zakupie. Dlaczego? Bo Mammutico to „zabawka” bardzo uniwersalna! Trudno wyobrazić sobie, że dyrektor przedszkola kupuje dmuchaną zjeżdżalnię na potrzeby swoich wychowanków. To jest bowiem, w przeciwieństwie do piankowych klocków, produkt bardzo sezonowy, który wymaga dużego terenu, fachowej obsługi i ciągłej konserwacji. Owszem, dzieci mają dużo frajdy z zabawy, ale nawet zjeżdżanie w końcu się nudzi. A Mammutico? Z klockami jest inaczej. Codziennie mogą służyć dzieciom w innym celu, w zależności od ich nastroju i wyobraźni. Mając taki zestaw do dyspozycji, nauczyciel może zaproponować dzieciom swobodną zabawę, warsztaty z kreatywności, ćwiczenia współpracy w grupie i wiele innych zajęć. Latem klocki będą dodatkowym elementem przedszkolnego placu zabaw, a na basenie mogą służyć do zabawy i oswajania się z wodą. Jeden zestaw a tyle możliwości!

Dlaczego więc proponujemy wynajem, zamiast od razu proponować wspaniałe zakupy? Bo lubimy, gdy klient jest przekonany o słuszności swojego wyboru. Nie sprzedajemy tanich rzeczy, a możliwość ich przetestowania to ważny etap przy podejmowaniu decyzji.

Wynajem nie tylko przed zakupami

Nasza oferta wynajmu klocków nie jest oczywiście skierowana tylko po to, by je sprzedać! Już jeden zestaw klocków przysparza dzieciakom mnóstwo radości i pozwala zająć czas na wiele godzin! W pakiecie zawsze oferujemy transport oraz opiekę doświadczonego animatora. Możesz wynająć nasz zestaw na imprezę w domu czy w ogrodzie, a my zajmiemy się resztą. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów dla dzieci, gwarantujemy dobrą zabawę i profesjonalną obsługę. Zawsze staramy się, by dzieci miały szansę na dobrą, bezpieczną i kreatywną zabawę.

 

Kto jeszcze zastanawia się, jak to jest, że Mammutico tak bardzo podobają się dzieciom? No cóż, chyba czas skorzystać z oferty wynajmu i przekonać się na własnej skórze – a właściwie na własnych dzieciach :)