Kids Time 2018, czyli międzynarodowe święto zabawek

16-03-2018

Za nami bardzo pracowity miesiąc targowy. Międzynarodowe targi zabawek Kids Time Kielce 2018 to kolejna wielka i  bardzo prestiżowa impreza, w której wzięliśmy udział, jako wystawcy.

Tegoroczne targi zabawek w Kielcach to sukces dla całej branży dziecięcej. Impreza odbyła się w dniach od 21 do 23 lutego. Uczestniczyła w niej największa w historii targów liczba wystawców i zwiedzających. Odwiedzający mieli do przejścia aż osiem ogromnych hal wystawienniczych, gdzie swoje produkty prezentowali również wystawcy spoza granic naszego kraju. Zobaczyliśmy premiery rynkowe i nowości, spotkaliśmy międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych. Wśród całej góry nowinek ze świata zabawek nie zabrakło także wielkich piankowych klocków Mammutico.

Zabawka, która przyciąga wzrok

Jak zwykle możemy pochwalić się dużą frekwencją na naszym małym, ale jak wyjątkowym stoisku wystawienniczym. Nie zdecydowaliśmy się na profesjonalną zabudowę targową! Mieliśmy przecież wielkie klocki i to było naszym sukcesem :)

Stoisko piankowych klocków Mammutico przyciągało ludzi jak magnez. Każdy chciał dotknąć piankowej ścianki, zobaczyć ją z bliska i zdobyć więcej informacji o tej niespotykanej zabawce. Wszyscy goście otrzymali w prezencie piankowe kostki, a katalogi produktowe rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Sukces piankowych klocków

Dlaczego odwiedzający tak chętnie zaglądali do Mammutico? Bo zabawka, jaką oferowaliśmy na targach była jedyna w swoim rodzaju. Choć wokół nie brakowało kolorowych i niezwykle ciekawych produktów dla dzieci, to nasze klocki były niepowtarzalne. Kolejny raz dowiedliśmy, że jesteśmy jedynym polskim producentem wielkich piankowych klocków – lekkich, bezpiecznych i bardzo oryginalnych.

Duże zainteresowanie produktami Mammutico wykazywali nie tylko potencjalni klienci i kontrahenci. Wśród szczerze zainteresowanych byli też dziennikarze z USA, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Szukali nowych pomysłów, innowacyjnych rozwiązań i niepowtarzalnych zabawek. Mammutico spełniło wszystkie ich oczekiwania!

Efekty obecności na targach

Obecność na każdej targowej imprezie to najlepszy sposób by na żywo zaprezentować coś, co trudno opisać w Internecie. Duże klocki robią wrażenie, szczególnie, gdy jest możliwość dotknąć tworzywa, poczuć lekkość pianki i zbudować coś oryginalnego.

Zawsze, gdy wracamy z targów, mamy ręce pełne roboty. Tym razem efekty przerosły nasze oczekiwania! Już niebawem nasza seria piankowych klocków MINI znajdzie się w asortymencie wielu sklepów internetowych, które uwierzyły w fenomen pianki. Duże zestawy SMART i SIMPLE pojawią się na licznych eventach i imprezach okolicznościowych, a mnóstwo dzieciaków w przedszkolach i salach zabaw będzie mogło budować razem z Mammutico.

Tym, którzy odwiedzili nas na kieleckich targach bardzo dziękujemy. Tych, którzy chcą pobawić się klockami zapraszamy już teraz do jednej z sal zabaw, która posiada je w ofercie.

 

Iza Sowa