Mammutico „na językach"

 

Mammutico Mini zdobywają coraz więcej fanów! Klocki z tej serii świetnie nadają się do organizacji różnorodnych warsztatów w większych grupach dziecięcych, ale przede wszystkim podobają się rodzicom. I to właśnie bardzo nas cieszy :)

Jeszcze niedawno o piankowych klockach Mammutico Mini mogliście poczytać głównie na naszej stronie internetowej. Produkt jest stosunkowo nowy, bo w sprzedaży pojawił się pod koniec 2017 roku. Pół roku później postanowiliśmy podsumować nasze działania i sprawdzić, komu klocki się spodobały, kto i jak się o nich rozpisywał na blogach i czym zdobyły serca najmłodszych klientów.

Poniżej przedstawiamy klika wybranych relacji, które pozwalają nam wierzyć, że klocki Mammutico Mini to naprawdę ciekawy, edukacyjny i wyjątkowy produkt.

"Proste rzeczy jak wychowywanie dzieci"

Daria Jóźwicka na swoim blogu parentingowym „Zaraz Wracam” wzięła pod lupę nasze klocki Mammutico Mini, jako zabawkę, która nie tylko zajmuje dzieciom czas, ale przede wszystkim wspiera jego rozwój poprzez twórczą zabawę – zabawę, w której biorą udział także rodzice. To wg. autorki dobry sposób na wychowywanie dzieci i w pełnej rozciągłości zgadzamy się z tą tezą.

„Z tych klocków nie jest łatwo budować proste rzeczy i symetryczne figury geometrycznych. Ten wyjątkowy efekt zaskoczenia jest jednak powodem, dla którego dzieci tak bardzo je lubią. Swobodna zabawa w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią to prawdziwie ciekawy i pożyteczny czas dla każdego dziecka (…)”.

Zdjęcia ze wspólnej zabawy Darii i jej dzieci znajdziecie na blogu www.zaraz-wracam.pl

 

"Miasto nocą – co można stworzyć z klocków"

Na blogu „Rodzinka Pod Prąd” przeczytać możecie bardzo obszerną recenzję naszych klocków. Monika Wilk wraz ze swoim synem postanowiła zbudować miasto nocą, po którym dzielnie przemieszczają się samochodziki zaig zag mcqueen. Oprócz niebanalnych pomysłów „Rodzinki” znajdziecie tam również testy naszych zabaw wspierających rozwój sensoryczny i małą motorykę u dzieci. Dużo ciekawych zdjęć i jeszcze więcej inspiracji – takie recenzje bardzo nam się podobają!

„Od niedawna testujemy puzzle piankowe. Do tej pory myślałam, że to tylko dla małych dzieci. Ale znalazłam alternatywę i dla tych trochę starszych. Maksikowi oczywiście najbardziej podoba się wyciskanie tych małych elementów. Jest taki skupiony i cichy. Jak nie moje dziecko. Ale już wkładanie z powrotem do dużych elementów nie jest takie fajne. Tworzy ciągle jakieś roboty (…)”.

Obejrzyjcie całą fotorelację i opisy zabaw. Zapraszamy na bloga www.rodzinkapodprad.eu

 

"Mammutico klocki z twórczością w zestawie"

Aneta Kowalska, twórczyni bloga „Świat Karinki” wypatrzyła nasze klocki spośród jakże ogromnej oferty produktów dla dzieci, podczas międzynarodowych tarów zabawek „Kids Time”. Nie ma się co dziwić – stoisko było inne niż wszystkie, a i oferta odmienna od reszty propozycji. Cieszymy się że mały Noam polubił serię Mini i  życzymy mu jeszcze więcej udanych kombinacji :)

„Kiedy w lutym dane było mi odwiedzić targi Kids Time Kielce, pośród wielu stoisk wypatrzyłam te oto klocki, i od razu wiedziałam, że to będzie zabawka, która moje dziecko zaczaruje. Cóż nikt nie zna tak dobrze swojego dziecka, jak jego rodzic, więc nie zdziwię Was mówiąc, że miałam rację. Klocki te wykonane są z bardzo fajnej pianki, a co za tym idzie są miękkie, lekkie, i przyjemne w dotyku. Budowanie z nich jest bardzo prosta bo wszystkie elementy łączą się ze sobą niezwykle łatwo, jedne czego poza nimi dziecko potrzebuje to wyobraźnia by tworzyć swoje własne pomysły. Na początku Noam tworzył standardowe bryły, a później zaczął już naprawdę kombinować”.

Forotelacja z zabawy Noama dostępna jest na stronie www.swiatkarinki.pl

 

"Piankowe Klocki Mammutico – nieoczywiste i zaskakujące"

To bardzo szczera i zarazem konkretna opinia zamieszczona na blogu sklepu internetowego bobomio.pl. Opisy produktów w ich sklepie to jedno, a opis klocków przekazanych do testów – to zupełnie co innego. Bardzo ucieszyła nas pochlebna opinia, szczególnie dotycząca jakości pianki:

„(…) Na pierwszy rzut oka różnią się kolorystyką. Zwykle zabawki dla dzieci są kolorowe, wesołe, wręcz krzykliwe. A te? Te mają dość spokojne barwy. Jeden zestaw to jeden kolor.

Ponadto, Klocki Mammutico Mini są wykonane z bardzo solidnej pianki. Trudno to opisać, ale gdy trzymasz je w ręku, po prostu czujesz, że mają długi termin przydatności. Można wyginać je we wszystkie strony bez obawy, że zamiast jednej, pojawią się w ręku dwie części. Mimo, że pianka jest miękka, niełatwo ją uszkodzić (…)”

chłopiec układa piankowe klocki Mammutico

Resztę tekstu znajdziecie na stronie www.bobomio.pl

 

Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim mamom, które podzieliły się na blogach informacją o naszych klockach. Dziękujemy także za pozytywne opinie na naszej stronie internetowej i zdjęcia przesyłane od zadowolonych klientów, których dzieci pokochały nasze małe piankowe cudeńka.

Trzymajcie z nami kciuki, by Mammutico Mini zdobywały jeszcze więcej fanów… bo przecież są naprawdę superzabawką!