Mammutico na I Międzynarodowych Targach Animacyjnych

 

17 lutego odwiedziliśmy Kraków, aby wziąć udział w I Międzynarodowych Targach Animacyjnych 2018. Impreza odbyła się po raz pierwszy i nie mieliśmy właściwie pojęcia czego możemy się spodziewać. Tym bardziej zaskoczyły nas efekty i sama organizacja wydarzenia…

Targi odbyły się w budynku BiznesLab, przy Alei Pokoju w Krakowie. Kogo spotkaliśmy wśród wystawców? Przede wszystkim całą rzeszę animatorów! Tych, którzy oferowali swoje usługi i takich którzy szkolili młodą pełną energii kadrę. Na liście wystawców znalazły się także biura podróży oferujące wakacje pod opieką animatorów i cała lista firm prowadzących działalność z pogranicza animacji, turystyki aktywnej i kwalifikowanej. Przez cały dzień odbywały się warsztaty, szkolenia, występy, tańce i prezentacje. Było głośno od samego rana, aż do godziny 17.00

Zastanawiacie się pewnie, w jaki sposób wielkie piankowe klocki Mammutico znalazły się w tym towarzystwie? Dla nas to także było zaskoczenie, ale nie pomyliliśmy się w wyborze :)

Piankowe klocki dla animatorów

To, że nasze piankowe klocki są świetnym elementem animacji w każdym miejscu, wiedzieliśmy już od dawna. Wśród naszych klientów znalazło się już wcześniej kilku samodzielnie pracujących animatorów, którzy oferują klocki Mammutico jako jedną z atrakcji urodzinowych i animacyjnych. Idąc tym kluczem, postanowiliśmy przedstawić ofertę szerszej grupie. Zdając sobie sprawę z dość wysokiej ceny naszych produktów, będącej nie do przeskoczenia dla młodych ludzi rozwijających swój mały biznes, uruchomiliśmy dodatkową usługę wynajmu klocków. I ta decyzja była strzałem w 10! Nasze stoisko bardzo wyróżniało się spośród innych, choćby dlatego, że wielkie klocki po pierwsze – robią wrażenie, po drugie – oferowaliśmy usługę nową i inną od reszty wystawców. To spowodowało, że stoisko Mammutico w ciągu całego dnia było mocno oblegane przez osoby szukające nowinek oraz oryginalnych pomysłów na zabawę z dziećmi.

Mammutico na eventach i piknikach

Na efekty po krakowskich targach nie musieliśmy czekać zbyt długo. Nasz kalendarz wynajmu klocków wypełnia się z dnia na dzień. Wśród rezerwujących są samodzielni animatorzy, ale również firmy eventowe, których przedstawiciele szukali inspiracji, odwiedzając targi. Dzięki możliwości wynajmu klocków Mammutico, będziemy mogli dotrzeć do większej liczby miejsc rozsianych po całym kraju.

Mamy nadzieje, że Wy również będziecie mieli okazję pobudować z naszych klocków, uczestnicząc w przeróżnych eventach i piknikach plenerowych w swoich miastach.

Tuch, którzy zainteresowani są wynajęciem klocków Mammutico zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zostały jeszcze wolne terminy, więc może będzie to dla Was inspiracją na nowe i niekonwencjonalne animacje z dziećmi.

Bardzo dziękujemy organizatorom targów za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Kolejna edycja odbędzie się w lutym 2019 roku w Warszawie. Tym razem będzie to dwudniowe święto dla wszystkich animatorów, na które już teraz serdecznie zapraszamy!