Mammutico na targach "Kids Time 2019"

 

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze wielkie klocki na kieleckich targach produktów dla dzieci „Kids Time”. Nasze stoisko jak zawsze wzbudzało duże zainteresowanie odwiedzających, bo oferta Mammutico niezmiennie wyróżnia się spośród konkurencji.

W ciągu trzech dni mieliśmy okazję nie tylko opowiedzieć o naszej ofercie, ale także poznać to, co prezentowali inni wystawcy. Możemy Was zapewnić, że nie znaleźliśmy na targach podobnych klocków – dużych, bezpiecznych i bardzo lekkich.

Każda obecność na branżowych targach jest dla Mammutico dużym krokiem w kierunku promocji produktów i samej marki. Przez 3 dni odwiedziło nas kilkaset osób, którym mieliśmy przyjemność opowiedzieć nie tylko o klockach, ale również o naszej misji. Mamy przecież produkt, którego obecność w placówkach edukacyjnych czy salach zabaw, podnosi atrakcyjność miejsca i sprawia, że dzieci mogą bawić się z wykorzystaniem wyobraźni oraz swoich umiejętności logicznego myślenia czy współpracy z grupą.  

Liczymy, że śladem ubiegłego roku, nasza obecność na targach „Kids Time 2019” przyniesie również wymierne korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży, tak, aby nasze wielkie piankowe klocki były dostępne w każdym polskim mieście. Wyzwanie jest ogromne, dlatego mnóstwo pracy jeszcze przed nami.

Ps. Organizator targów zapewnił nam także trochę rozrywki! Po zaciętej walce w turnieju bowlingowym zdobyliśmy I miejsce i postanowiliśmy się tym pochwalić J

Z pozdrowieniami dla wszystkich fanów wielkich piankowych klocków!

Ekipa Mammutico