Mobilny animator z klockami Mammutico

 

Które dziecko nie marzy o tym, by przeżyć huczne i niezapomniane przyjęcie urodzinowe! Kinder party już na stałe wpisało się w naszą codzienność. Rodzice głowią się, co może sprawić maluchowi radość, prześcigają się w wyszukiwaniu nowych miejsc na przyjęcie i wymyślają coraz bardziej oryginalne scenariusze.

 

Urodziny, jakich wiele…

A co jeśli…. wszystkie okoliczne sale zabaw już się znudziły, robienie pizzy w knajpie już było, basenowe party nie cieszy się popularnością, a na strzelanie laserami jeszcze za wcześnie? Może więc zorganizować przyjęcie w domu, albo w ogrodzie? Tylko, co tu robić?

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą mobilni animatorzy. Przyjeżdżają na miejsce z własnym wyposażeniem. Mają do wyboru kilka scenariuszy zabaw, niemal zawsze towarzyszy im kolorowa chusta, podłużne balony, farbki do twarzy, kartki i kredki oraz dobra muzyka do zabawy. Świetnie, ale często mało oryginalnie, prawda? To wszystko przecież już było…

 

Klocki Mammutico na przyjęciu urodzinowym

My mamy lepszy pomysł! Klocki Mammutico pomogą Ci zorganizować przyjęcie, jakiego jeszcze nie było. W sali zabaw, w dużym salonie albo w ogródku. Bez względu na to, czy jesteś animatorem, czy też rodzicem szukającym inspiracji – wystarczą Ci jedynie klocki Mammutico i kilka dobrych scenariuszy, aby przenieść dzieci w świat wyobraźni i dobrej wspólnej zabawy. Czym są klocki Mammutico? W skrócie można określić je, jako duże piankowe puzzle, pozwalające dzieciom na stworzenie własnego bezpiecznego świata, w którym przeżyją niesamowitą przygodę! Dzięki Mammutico można zbudować ogromny zamek, labirynt i statek, a potem korzystać ze swego dzieła w zabawie, przerabiać, dokładać i zmieniać… Dzięki kilkudziesięciu sprawdzonym scenariuszom zabawy z naszymi klockami, można zorganizować dzieciom całe przyjęcie, podczas którego z pewnością nie będą się nudzić. Dlaczego? Bo Mammutico, jak każde klocki, dają nieograniczone możliwości zabawy, a ze względu na swoje duże rozmiary, angażują także całe ciało i nie pozwalają dzieciom siedzieć w miejscu.

Dobry scenariusz na urodzinowe przyjęcie

Chcąc zorganizować jednorazową zabawę z klockami Mammutico, nie musisz od razu kupować wielkiego opakowania. Wiemy, że nie jest to mały wydatek, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, stworzyliśmy ofertę „wypożyczalni”. Możesz zatem wypożyczyć od nas wybrany zestaw na minimum jedną dobę i wykorzystać go w dowolny sposób. Zasady wypożyczania są bardzo proste, a razem z klockami otrzymasz 20 inspirujących scenariuszy, na podstawie których spotkanie dzieciaków przeobrazi się w przygodę, pełną zagadek, wyzwań i emocjonujących zabaw. Pewnie się zastanawiasz, co takiego „różnego” można zrobić z klockami? A co powiesz na ucieczkę przed gorącą lawą wulkaniczną, przeprawę przez labirynt, czy udział w turnieju rycerskim? Niesamowite… i z pewnością niebanalne, wystarczy tylko trochę dziecięcej wyobraźni…

 

Mamy nadzieje, że zainspirowały Cię nasze pomysły na zorganizowanie oryginalnego i niepowtarzalnego przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Koniecznie skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły „wypożyczalni”. Jeśli jesteś animatorem, z przyjemnością nawiążemy z Tobą dłuższą współpracę, a jeżeli myślisz o stworzeniu sali zabaw lub szukasz pomysłu na wykorzystanie dużego lokalu, koniecznie zapoznaj się z naszym programem franczyzowym i stwórz Blocoloco – bezpieczne i przyjazne miejsce dla małych i dużych.