Pomagamy Klaudii stanąć na nogi!

10-11-2017

Pomaganie to rzecz niezwykła. Każdy, kto choć raz zrobił coś zupełnie bezinteresownie dla drugiego człowieka, wie jakie to wspaniałe uczucie.

My niedawno spotkaliśmy na swojej drodze Klaudię. Uroczą i pogodną dziesięciolatkę, która niemal z dnia na dzień została przykuta do łóżka przez chorobę zwaną Zespołem Guillaina-Barrégo. To m.in. przez niedowład mięśni i niewydolność oddechową Klaudia od lutego pozostaje w szpitalu. Ale pojawiło się światełko w tunelu! Klaudia zaczęła już samodzielnie oddychać i odzyskała czucie w rękach.

Jest szansa, że dzięki odpowiedniej rehabilitacji dziewczynka może wrócić do zdrowia. Potrzeba jednak sporej kwoty, by opłacić rehabilitację, która może potrwać nawet dwa lata.

Zaangażowana w pomoc rodzina oraz znajomi utworzyli otwartą grupę na Facebooku, na której trwa licytacja wszystkiego, co zostanie przekazane przez osoby chcące wesprzeć Klaudię. Cały zysk idzie na leczenie. Ekipa z Mammutico także postanowiła włączyć się do akcji :)  My przekazaliśmy do licytacji zestawy piankowych klocków Mammutico Mini, które cieszyły się dużym zainteresowaniem – na szczęście dla Klaudii.

Wszystkich, którzy również chcieliby pomóc dziewczynce, zachęcamy do dołączenia do grupy. Jeśli nie macie pieniędzy, by licytować produkty, przekażcie coś, co może przydać się innym. Ale zachęcamy do zakupów, cały czas pojawiają się nowe i naprawdę ciekawe produkty. Weźcie udział - każdy grosz jest tu na wagę złota!

Podajemy adres grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/pomagamyKlaudusi/

Życzymy Klaudii dużo zdrówka i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!!!