Sezon piknikowy 2019 za nami!

 

Sezon piknikowy za nami. Jak zwykle maj i czerwiec obfitował w różnego rodzaju imprezy plenerowe, spotkania, koncerty i pikniki. W tym roku nawet Dzień Dziecka trwał w niektórych miastach od czwartku do niedzieli…

Wielkie klocki Mammutico świetnie sprawdzają się na imprezach w plenerze, a my z roku na rok mamy coraz więcej klientów, którzy szukają ciekawych i oryginalnych atrakcji na swoje wydarzenia. Pomimo naszych starań, wciąż jeszcze piankowe klocki nie są znane w każdym zakątku naszego kraju, dlatego na imprezach wzbudzamy nie tylko zainteresowanie, ale również ciekawość uczestników.

Dzieci dopadają naszych klocków z naturalną dla siebie spontanicznością – oto jest coś, czym wcześniej nie miały okazji się bawić, więc korzystają z okazji! Dorośli natomiast podchodzą właśnie z ciekawości. Nie znają produktu, więc biorą do ręki klocek i najczęściej słyszymy: „o jej, jaki lekki!”, a potem niektórzy dodają: „bardzo miły w dotyku”. Od takich scen rodziców dzieli już tylko kilka kroków od świetnej zabawy. Dorośli, którzy przychodzą na piknik z dziećmi, by spędzić z nimi czas, niemal zawsze budują na naszym stoisku. Ci natomiast, którzy szukają wytchnienia i chwili spokoju od rozbrykanych maluchów, zwykle oblegają nasze stoisko dookoła, układają się wygodnie i cierpliwie czekają, aż dzieci „nabawią” się do woli i postanowią zmienić miejsce.

W tym roku mieliśmy naprawdę pracowitą wiosnę. Do pracy wciągnęliśmy kolejne zestawy klocków, by móc obsłużyć jak najwięcej imprez. Byliśmy obecni m.in. w Nadarzynie, na czterodniowych targach Comic Con, w Pruszkowie na Powiatowym Dniu Dziecka, w Świdniku na dniu Awiatora, w Piastowie na Dniu Dziecka Bożego oraz na wielu innych wydarzeniach organizowanych w Warszawie, Łęczycy, Łukowie, Zielonce, Krakowie, Żabiej Woli, Łodzi i Wrocławiu. Długo by wymieniać wszystkie miejsca, które odwiedziliśmy… Polecamy Wam naszą krótką fotorelację z wiosennych wydarzeń.

Szczegóły dotyczące wynajmu klocków znajdziecie w menu głównym pod hasłem WYNAJEM. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i regulaminem. Jeśli macie pytania związane z tą usługą, zapraszamy do kontaktu pod adres iza@mammutico.com