Dołączyliśmy do Akademii Duckie Deck

 

Z przyjemnością informujemy, że Mammutico dołączyło do wspaniałej akcji o nazwie Akademia Duckie Deck. To cykl weekendowych spotkań dla całej rodziny, odbywających się w największych miastach Polski.

Czym jest Akademia Duckie Deck?

Każdy weekend pełen jest atrakcji, podczas których dzieci tworzą, odkrywają, budują i bawią się do woli!

Każde dziecko, które przyjdzie na akademię, z pewnością nie będzie się nudzić. Najmłodsi mogą do woli korzystać atrakcji znajdujących się w strefie malucha. To pełna klocków, kolejek i kredek kraina, gdzie dzieci spędzają czas z rodzicami, podczas gdy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Warsztaty, to z kolei bardzo inspirujące. Są skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat i choć wymagają wcześniejszej rejestracji, nie trzeba za nie płacić :) 
Oprócz miejsca dla maluchów i sal w których odbywają się warsztaty, dzieci mają do dyspozycji strefę otwartą - przestrzeń wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami do twórczej zabawy i nauki. Wszystkie atrakcje dostępne są przez cały dzień, a dzieci mogą dołączać o dowolnej porze, nawet jeśli nie uczestniczą w zorganizowanych zajęciach.

Mammutico wśród kreatywnych propozycji

Nasze wielkie piankowe klocki Mammutico są dostępne w strefie otwartej. To jedyne stanowisko akademii Duckie Deck, gdzie oprócz kreatywnej zabawy dzieci mogą zażywać także aktywności fizycznej.

Podczas minionego weekendu z Duckie Deck w Warszawie, strefa piankowych klocków była oblegana od początku do końca. Maluszki, starszaki i niemal wszyscy rodzice bawiły się ! Nasze wielkie puzzle wciągają do zabawy bez reszty i bez względu na wiek.

Dziękujemy organizatorom Akademii Duckie Deck za zaproszenie do udziału w tych jakże twórczych spotkaniach rodzinnych. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć w nich udział, odsyłamy na stronę www.akademia.duckiedeck.com. Mammutico będzie w Krakowie i Warszawie, ale Akademia odwiedza także Poznań, Wrocław i Katowice.

Iza Sowa