Zaskakujący zestaw Connect

 

Tradycyjne place zabaw składają się głównie ze stałego sprzętu, typu zjeżdżalnie, karuzele i różnorodne drabinki. Wszystkie te elementy koncentrują się na rozwijaniu umiejętności motorycznych dzieci. Zestaw Connect, który mamy przyjemność zaprezentować, składa się z tego, co eksperci nazywają „luźnymi częściami” i co skłania dzieci do zmiany środowiska oraz stworzenia własnej przestrzeni do zabawy.

 

Zestaw Connect zawiera szeroką gamę luźnych części, w tym bloków, makaronów, sześciokątów, cylindrów i wałków. Ale wszystkie te elementy nie są po prostu luźne. Mają otwory i kształty, które pasują do siebie w sposób pozwalający na kontynuację dziecięcych pomysłów. Para staje się ścianą. Ściana staje się pokojem. Pokój staje się domem. Dopasowane elementy łączą się na różne sposoby, aby wciągająca zabawa nigdy nie miała końca.

Zestaw Connect – inny niż wszystkie

Kształty klocków z zestawu Connect są bardzo niespotykane. Kompletnie różnią się od klocków, którymi dzieci budują na co dzień. Zaobserwowaliśmy, że duży rozmiar w parze w niecodziennym kształtem bardzo intryguje małych użytkowników. Jeśli dodamy do tego możliwość połączenia tego z innymi równie zaskakującymi elementami, otrzymujemy zestaw ciekawy, zaskakujący i wciągający, jednym słowem – doskonały!

Kręcąc film reklamujący piankowy zestaw klocków Connect nie kierowaliśmy się żadnym scenariuszem. Wystarczyło wypełnić salę klockami i wpuścić do niej dzieci, które dały się porwać spontanicznej zabawie. Wraz z dziećmi, przybyli także ich rodzice i babcie. Musicie wiedzieć, że dorośli bawili się równie dobrze, choć nie uwieczniliśmy ich na zdjęciach, jakie chcemy Wam pokazać :)

Wszystkie budowle, jakie powstały podczas tej sesji to dziecięce, niczym nieograniczone pomysły. Niecodzienne kształty nie ułatwiły dzieciakom zrealizowania standardowych pomysłów, do których należą domki, bazy i samochody. Były za to kosmiczne zamki, zwierzęta z księżyca, tory przeszkód i wymyślne sprzęty na każdą okazję. Sami zobaczcie, co powstało i ile jeszcze jest do zbudowania…

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zestawu klocków Connect lub innych linii naszych produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 508 140 692 i do naszego SKLEPU.