Imagination Playground - Big Blocks Łuki

  • Kod: 68
  • Producent: Imagination Playground
  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • Czas realizacji: 4 miesiące
  • szt.
  • 15 490,00 zł

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

„Imagination Playground - Big Blocks łuki” to zestaw uzupełniający i składa się 46  klocków.

W skład zestawu klocków wchodzą: 30 klocków w 9 różnych kształtach, 8 piankowych makaronów, 2 kołki i 6 piłek.

 

 

 

Klocki przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.

CENNIK ZESTAWÓW IMAGINATION PLAYGROUND

Główny zestaw klocków "Big Block Set 105" możesz przechowywać w dwóch specjalnie przeznaczonych do tego wózkach. Aby bezpiecznie i wygodnie przechowywać każdy zestaw uzupełniający, potrzebny Ci będzie dodatkowy wózek! Oto cennik zestawów marki Imagination Playground z wózkami do przechowywania i bez nich. Jeśli chcesz kupić zestaw główny bez wózków, albo zestaw uzupełniający z wózkami, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. 

Nazwa zestawu Przechowywanie Cena zastawu bez wózka Cena zestawu z wózkiem
Big Block Set 105 2 wózki 31 900 pln 44 900 pln
Big Block łuki 1 wózek 15 490 pln 22 490 pln
Big Block kąty 1 wózek 15 490 pln 22 490 pln

 

OPIS PRODUKTU

Imagination Playground to mobilny system zabawowy składający się z dużych, niebieskich klocków, o wielu unikalnych kształtach i rozmiarach.

Klocki świetnie sprawdzają się w grupach nawet najmłodszych dzieci w wieku 2 lat.

Korzystając z Klocków Imagination Playground, dzieci budują codziennie nowy świat. Tworzą kształty zwierząt, statków kosmicznych, samochodów i robotów. Budują domy, fabryki i miasta. Wymyślają niezwykłe scenerie i ustalają swoje zasady gier. A wszystko to mogą wykonać samodzielnie, bez pomocy i ingerencji dorosłych.

 

Imagination Playground to innowacja luźnych części

Zestaw podstawowy klocków Imagination Playrgound składa się różnorodnych figur w kształcie sześcianów, walców, cegieł, trybów i cylindrów.

Zestaw uzupełniający - łuki, to 46 dodatkowych części, które dają dzieciom jeszcze więcej możliwości budowania różnorodnych kształtów.

Części obydwu zestawów są luźne, ale posiadają otwory i kształty, które idealnie do siebie pasują.

Bezpieczeństwo z Imagination Playground 

Klocki Imagination Playground są wykonane z lekkiej i nietoksycznej pianki. Tworzywo jest odporne na bakterie, grzyby, i pleśnie. Podczas działania otwartego ognia, pianka będzie się jedynie tlić, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas zagrożenia pożarowego. Poszczególne elementy są bardzo trwałe, a jednocześnie wystarczająco miękkie, aby zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę, bez zadrapań, stłuczeń i innych urazów.

Dodatek Specjalny

Do każdego zestawu klocków Imagination Playground otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji. Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci, które (dzięki możliwości transportu) można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.