Imagination Playground - Big Blocks Set

  • szt.
  • Cena netto: 44 634,15 zł 54 900,00 zł

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zestaw „Big Blocks 105” składa się ze 105 klocków o różnych kształtach oraz dwóch wózków do przechowywania.

W skład zestawu klocków wchodzi: 75 klocków w 15 różnych kształtach, 15 piankowych makaronów i 15 piłek.

 

Wymiary jednego wózka: 142 cm (dł.) x 69 cm (szer.) x 125 cm (wys.). To konstrukcja ze stali i tkaniny winylowej.

Wózki na kółkach mieszczą się standardowych drzwiach. Idealnie sprawdzają się do przechowywania klocków w obiektach typu przedszkola, szkoły, placówki sportowe i domy kultury. Wózki do przechowywania powinny być przenoszone tylko przez osoby dorosłe i nie mogą być używane przez dzieci, jako elementy do zabawy. Wózki należy ustawić na twardym poziomym podłożu.

Nie zaleca się przechowywania klocków na świeżym powietrzu w ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak intensywne opady deszczu, śniegu i w ujemnych temperaturach.

 

Całkowita waga zestawu klocków z wózkami to 136 kg.

Klocki przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.

CENNIK ZESTAWÓW IMAGINATION PLAYGROUND

Główny zestaw klocków "Big Block Set 105" możesz przechowywać w dwóch specjalnie przeznaczonych do tego wózkach. Aby bezpiecznie i wygodnie przechowywać każdy zestaw uzupełniający, potrzebny Ci będzie dodatkowy wózek! Oto cennik zestawów marki Imagination Playground z wózkami do przechowywania i bez nich. Jeśli chcesz kupić zestaw główny bez wózków, albo zestaw uzupełniający z wózkami, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. 

Nazwa zestawu Przechowywanie Cena zastawu bez wózka Cena zestawu z wózkiem
Big Block Set 105 2 wózki 37 900 pln 54 900 pln
Big Block łuki 1 wózek 19 490 pln 28 490 pln
Big Block kąty 1 wózek 19 490 pln 28 490 pln

OPIS PRODUKTU

Imagination Playground to mobilny system zabawowy składający się z dużych, niebieskich klocków, o wielu unikalnych kształtach i rozmiarach.

Klocki świetnie sprawdzają się w grupach nawet najmłodszych dzieci w wieku 2 lat.

Korzystając z Klocków Imagination Playground, dzieci budują codziennie nowy świat. Tworzą kształty zwierząt, statków kosmicznych, samochodów i robotów. Budują domy, fabryki i miasta. Wymyślają niezwykłe scenerie i ustalają swoje zasady gier. A wszystko to mogą wykonać samodzielnie, bez pomocy i ingerencji dorosłych.

 

Imagination Playground to swobodna zabawa

Zestaw klocków składa się różnorodnych figur w kształcie sześcianów, walców, cegieł, trybów i cylindrów. Wszystkie części są luźne, ale posiadają otwory i kształty, które idealnie do siebie pasują. Dzięki temu dzieci mogą łatwo i szybko stworzyć wymyślone budowle, a zabawa może trwać bez końca!

Swobodna zabawa to ważny element zdrowego rozwoju społecznego, emocjonalnego i intelektualnego dziecka. W przeciwieństwie do wielu zabawek i gier, klocki Imagination Playground nie narzucają dzieciom sposobu, jak należy się nimi posługiwać. Podczas zabawy tymi klockami, dzieci realizują przede wszystkim własne pomysły. Jednolity, niebieski kolor klocków Imagination Playground ułatwia twórczą zabawę, nie rozpraszając dzieci chęcią posiadania tej czy innej części o innej barwie – po prostu biorą klocek i dokładają go do całości, myśląc przede wszystkim o stworzeniu konstrukcji.  

Imagination Playground to bezpieczeństwo

Klocki Imagination Playground są wykonane z lekkiej i nietoksycznej pianki. Tworzywo jest odporne na bakterie, grzyby, i pleśnie. Podczas działania otwartego ognia, pianka będzie się jedynie tlić, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas zagrożenia pożarowego. Poszczególne elementy są bardzo trwałe, a jednocześnie wystarczająco miękkie, aby zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę, bez zadrapań, stłuczeń i innych urazów.

Dodatek Specjalny

Do każdego zestawu klocków Imagination Playground otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji. Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci, które (dzięki możliwości transportu) można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.