Oferta na miarę

  • Kod: 58
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność: 515 362 186 Zapytaj o dostępność: 515 362 186
  • szt.
  • 0,00 zł

Wychodząc więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z największą przyjemnością stworzymy indywidualną ofertę skrojoną na miarę.

Każdy ma swoje ulubione kolory i kształty. Jeden lubi większe klocki, inny woli budować z mniejszych. Wszyscy mają swoje upodobania i zróżnicowane potrzeby. My to całkowicie rozumiemy, dlatego staramy się być elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jeśli żaden z zestawów nie do końca Pasuje Państwu z takiego, czy innego powodu, możemy jakiś zmodyfikować lub ułożyć zupełnie nowy.

W związku z tym zapraszamy do kontaktu – wspólnie stworzymy zestaw, który będzie idealnie Państwu pasował.

Jak to często bywa, cena w dużej mierze zależy od wielkości zamówienia. Jeśli więc zdecydujecie się Państwo na większe zakupy, będziemy starali się ją odpowiednio zmodyfikować. I choć mamy wpływ na ostateczną wartość Państwa zakupów, jesteśmy bezradni wobec czasu oczekiwania. Produkcja trwa około 4 tygodni, ale na szczęście nie dłużej J Wszystkie piankowe klocki Mammutico produkowane są w Polsce. Część oferty mamy w magazynie, a druga tylko czeka na znak do produkcji!

 

 

Zanim jednak zdecydują się Państwo na wybór oferty indywidualnej, prosimy nie zapomnieć, że pojedyncze klocki jak i konkretne zestawy Mammutico zostały stworzone w oparciu o opinie wielu specjalistów. Każdy zestaw został dobrany w taki sposób, by idealnie dopasować się do określonej grupy osób.

 

Zapraszamy więc Państwa do kontaktu w każdej sprawie. Z przyjemnością odpowiemy na pytania, doradzimy i opowiemy o klockach Mammutico :)

Kontakt

Dominik Berliński

Tel.  +48 508 140 692

e-mail: dominik@mammutico.com