Pakiet WYNALAZCA: Smart 345 + GRATIS! Ścianka Mobilna SMART i 3 TORBY

  • szt.
  • Cena netto: 28 853,66 zł 35 490,00 zł

Pakiet WYNALAZCA: Kup zestaw SMART 345 "PODRÓŻ do gwiazd"

i odbierz GRATIS - Ścianka Mobilna SMART i 3 TORBY SMART

 

Płacisz tylko 35 490 zł za zestaw SMART 345 "PODRÓŻ do gwiazd". Ściankę mobilną SMART oraz 3 TORBY SMART 9 237 zł otrzymujesz GRATIS!

Promocja trwa do 31.12.2023. Oferty promocyjne się nie łączą.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU: SMART 345 "PODRÓŻ do gwiazd"

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Smart 345 „PODRÓŻ do gwiazd” składa się z 402 elementów oraz z 300 kostek. Zawartość zestawu:

  • 120 waffli w 10 różnych kształtach
  • 162 makarony o 6 różnych długościach (najdłuższy ma 100 cm długości)
  • 120 klocków w 12 różnych kształtach
  • 300 kostek o wymiarach 5cm x 5cm x 5cm

Smart 345 „PODRÓŻ do gwiazd” zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 30 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 30m2.

Zestaw Smart 345 to połączenie zestawów Smart 115 i Smart 230.

Smart 345 to możesz skomponować z czterech kolorów dostępnych w naszej palecie. Sprawdź dostępne kolory >>

Waga zestawu to około 60 kg.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

OPIS PRODUKTU

Smart 345 "PODRÓŻ do gwiazd" to odświeżony zestaw Smart 700. Dzięki zmianie układu klocków, zestaw Smart 345 zawiera więcej dużych waffli, a mniej drobnych klocków. To daje dzieciom większe możliwości tworzenia dużych i imponujących budowli. Smart 345 składa się z trzech zestawów zestaw Smart 115.

Dzięki największemu zestawowi klocków Mammutico™, możliwe jest absolutnie wszystko, ba – nawet zbudowanie własnego projektu stacji kosmicznej czy międzygwiezdnego statku! Jeśli wystarczy wyobraźni, można zbudować własną planetę! Piankowe klocki Mammutico™ mają kilka form pozwalających na swobodne i kreatywne łączenie ich w proste lub skomplikowane konstrukcje.

 

Zalety wielkich piankowych klocków

Dzięki swym dużym rozmiarom, klocki Mammutico angażują całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy tych klocków dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. 

Dzięki zabawie wielkimi klockami dzieci instynktownie uczą się organizacji przestrzeni wokół siebie. Samodzielnie tworzą strategie działania i planują kolejne ruchy. Podczas budowy ważna jest nie tylko koncentracja na swoich działaniach, ale również umiejętność współpracy z pozostałymi dziećmi.

Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. Jest to dla nich doskonała forma ćwiczeń fizycznych napędzanych wewnętrzną motywacją, czyli chęcią zabawy.   Dzięki wielkim klockom dzieci mogą ćwiczyć umiejętności chwytania, rozwijać poczucie równowagi, koordynacji pracy oczu i rąk, stwarzając na przykład specjalny tor przeszkód dla raczkowania, wspinania się i skakania.

Dodatek Specjalny

Z każdym zestawem klocków z linii SMART otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji (możesz pobrać je z załączników poniżej). Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci. Klocki, dzięki możliwości transportu, można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.

PRZYDATNE AKCESORIA

Duży zestaw z linii Smart zmieści się w trzech Torbach Mammutico, stworzonych po to, by łatwiej i bezpieczniej przechowywać klocki. Torby sprzedawane są osobno.

Każdy zestaw SMART możesz rozszerzyć dodając do zabawy mobilną lub stałą ściankę SMART.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>

 

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie produktu SMART 345

SZCZEGÓŁY PRODUKTU: ŚCIANKA MOBILNA SMART

 

Mobilna Ścianka SMART składa się z 3 elementów:

  1. Sklejka pionowa z kółkiem (skrajna) na 7 otworów w poziomie i 11 w pionie. Wymiary elementu około 780x1180 mm.
  2. Sklejka pionowa bez kółka (skrajna) na 7 otworów w poziomie i 11 w pionie. Wymiary elementu około 780x1180 mm.
  3. Sklejka pozioma z kółkiem (środkowa) na 11 otworów w poziomie i 7 w pionie. Wymiary elementu około 1180x740 mm.

W sumie ścianka posiada 213 otwory na kostki, makarony itp. oraz 2 otwory na kółka. Okrągłe otwory mogą służyć także do przechodzenia, wyglądania, podglądania i podawania wszystkich potrzebnych materiałów budowlanych.

Ścianka wykonana jest z wodoodpornej sklejki o grubości minimum 20mm. Zewnętrzna warstwa to lakier transparentny lub kolor – do wyboru. Ścianka może być używana wewnątrz lub na zewnątrz. (materiał jest odporny na warunki pogodowe).

Gwarancja 5 lat!

Mobilna Ścianka SMART posiada cztery możliwości ustawienia

OPIS PRODUKTU

Mobilna Ścianka SMART to produkt dedykowany zestawom z linii SMART. Posiada specjalnie wymierzone otwory, do których idealnie mieszczą się kostki, makarony i wszystkie inne kształty klocków z tej serii. Dzięki odpowiedniej wysokości otworów w ściance, można pionowo przymocować do niej nawet największe puzzle. Takie stabilne ściany będą idealną konstrukcją domu, samochodu czy płotu.

 

Więcej otworów - więcej możliwości

Mobilną Ściankę SMART najprościej można opisać jako „największy, bazowy klocek zestawu SMART”. Stabilność ścianki pozwala na realizację pomysłów nawet najmłodszym dzieciom, które mają jeszcze trudności z odpowiednim dopasowaniem klocków. Dzięki ściance budowle mogą być większe i bardziej trwałe! Budowa piętrowego domu z zadaszeniem zajmie tylko chwilę. Z łatwością powstanie także tunel czy wystawa sklepowa z kilkudziesięcioma półkami.

Cztery możliwe ustawienia mobilnej ścianki z pewnością urozmaicą codzienną zabawę. Przestrzeń pod ścianką oraz okrągłe dziury to dodatkowe otwory, którą można się przeciskać, podawać sobie klocki lub wykorzystać je do budowy kopalni, rurociągu, jaskini czy toru przeszkód!

Dodatkowe zalety ścianki

Duża liczba otworów w ściance sprawia, że już najmniejszy zestaw SMART pozwala na wznoszenie konstrukcji, które do tej pory były nieosiągalne ze względu na mniejszą liczbę klocków.

Dzięki ściance każdym zestawem SMART może bawić się większa liczba dzieci, niż sugerowana w opisie produktu.

Symetryczne rozmieszczenie otworów w ściance umożliwia przeprowadzenie zabaw w kodowanie.

Obecność ścianki ma jeszcze jedną istotną zaletę – zabawa klockami odbywa się najczęściej w obrębie ścianki, co pomaga w utrzymaniu porządku i zapanowaniu nad dziećmi bawiącymi się w dedykowanej przestrzeni.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU: TORBA SMART

Każda torba jest ręcznie szyta aby skutecznie chronić klocki Mammutico przed słońcem i deszczem. Wierzchnia pokrywa zachodzi na boki i łączy się z nimi przy pomocy mocnych rzepów.

Opracowaliśmy prostą metodę stabilizacji bocznych ścian przy użyciu tylko czterech klocków. Dzięki temu możliwe jest szybkie i samodzielne pakowanie klocków. Torba ma po bokach długie, mocne pasy pozwalające zarzucić torbę na ramię (masa do 20 kg). Krótsze uchwyty na końcach pozwalają na komfortowe przenoszenie zestawu Mammutico przez 2 osoby.

Szerokość torby to 75cm, więc swobodnie mieści się we wszystkich standardowych drzwiach.

Wymiary torby: 75 x 125 x 75 cm (szer. x dł. x wys).