MINI 345 - Standard

 • Kod: 303450345S
 • Producent: Mammutico™
 • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
 • szt.
 • 199,00 zł

Miękkie piankowe puzzle o nieoczywistych kształtach. Pozostawiają dzieciom dowolność i pozwalają zaszaleć ich wyobraźni! Idealne do ćwiczenia małej motoryki. Przygotowują do nauki i wspomagają prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

DODATEK SPECJALNY! Do każdego zestawu klocków otrzymasz 10 przykładowych zabaw sensorycznych z klockami Mini.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 1,6 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Mammutico Mini 345 składa się z trzech kompletów Mammutico Mini 115 zawierających po 115 części w tym samym kolorze. Zawartość zestawu Mini 345:

 • wafle (małe 30 szt., średnie 6 szt., duże 3 szt.)
 • duży wafel z wyciętym kołem - 3 szt.
 • koło - 3 szt.
 • kostki - 225 szt.
 • makarony (długie 6 szt., krótkie 18 szt.)
 • "grabie" (małe 6 szt., duże 6 szt. i podwójne 9 szt.)

Każdy zestaw Mammutico Mini 230 i 345 to wielokrotność jednego kompletu. Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw Mammutico Mini. W tym celu skontaktuj się z nami, na pewno coś wymyślimy :)

Komplet zapakowany jest w sztywne, kartonowe pudełko, w którym z powodzeniem możesz przechowywać klocki! 

Jeśli klocki mają być eleganckim prezentem, polecamy wybór wersji  Premium :)

Mammutico Mini 345 składa się z trzech kolorów: grafitowy, niebieski i żółty. Na Twoje życzenie możemy zrobić zestaw dwu- lub jednokolorowy. 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3-go roku życia.

 

OPIS PRODUKTU

Mammutico Mini można traktować jak płaskie puzzle lub klocki przestrzenne. Ze względu na ich nieoczywisty kształt, podczas zabawy powstają efektowne i bardzo oryginalne budowle. Z naszych klocków nie jest łatwo bowiem wybudować prostych rzeczy i symetrycznych figur geometrycznych. Ten wyjątkowy efekt zaskoczenia jest jednak powodem, dla którego dzieci tak bardzo lubią Mammutico Mini - jeśli nie wiesz, co wybudowałeś, musisz to wymyślić, - a przecież swobodna zabawa w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią to prawdziwie ciekawy i pożyteczny czas dla każdego dziecka.

Mammutico Mini wspierają ćwiczenia integracji sensorycznej

Klocki Mammutiko Mini mają różnorodny kształt, który jednak nie jest przypadkowy. Ich kontrastowe kolory, przyjazna faktura, a zwłaszcza sprężysta powierzchnia, to zalety, które pozwolą połączyć radosną zabawę z ćwiczeniami poprawiającymi integrację sensoryczną.

Przy okazji swobodnej zabawy rodzic ma okazję świadomie wspomagać rozwój dziecka, szczególnie w jego sferze rejestrowania, przetwarzania i łączenia bodźców zmysłowych. Nasze klocki dają szansę na bezpieczne i różnorodne wsparcie rozwoju dziecka, wzbogacając jego doświadczenia zmysłowe, społeczne i intelektualne.

Dodatek specjalny! 

Do każdego zestawu klocków Mammutico Mini otrzymasz 10 pomysłów na zabawy, które dostarczą Twojemu dziecku nie tylko radości z układania, ale również przygotują do nauki i wzbogacą doświadczenia, wspierające prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

Piankowe puzzle na wiele okazji

Tworzywo, z którego wykonane są klocki Mammutico ma mnóstwo zalet! Po pierwsze nie chłonie wody, więc można się nim bawić zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Mammutico Mini idealnie sprawdzają się także podczas kąpieli! Gdy są wilgotne, można je ze sobą łączyć lub "przykleić" do ściany i na niej układać płaskorzeźbę :)

Miękka i lekka pianka sprawia, że waga każdego kompletu klocków jest naprawdę niewielka, co sprawia, że maluch sam może "dźwigać" swój bagaż w plecaku czy worku. 

Nasze piankowe klocki łatwo utrzymać w czystości, gdyż nie chłoną wody ani piasku i bardzo szybko wysychają.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU

Więcej szczegółów >>