SIMPLE 18

  • Kod: 5907222301081
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Na magazynie Na magazynie
  • Czas realizacji: około 4 tygodni
  • szt.
  • 2 189,00 zł

Kilkanaście wielkich cegieł i dwa duże filary - oto przepis na przestrzeń do zabawy, pełną niespodzianek, magicznych budowli i nieograniczonych możliwości konstrukcyjnych.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Linia Simple to najprostsza i zarazem największa forma klocków Mammutico. Klocki z tej serii mają charakterystyczne frazowanie kantów, co daje efekt profesjonalnej budowli, a jednocześnie chroni je przed uszkodzeniem.

Grubość jednego klocka to 10 cm. W skład zestawu SIMPLE 18 wchodzą:

  • 2 filary o wymiarach 20 cm x 100 cm x 10 cm
  • 16 cegieł o wymiarach 20 cm x 50 cm x 10 cm

Pozostałe zestawy SIMPLE to wielokrotność zestawu SIMPLE 18.  Największe zestawy uzupełnione są dodatkowymi kształtami.  Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw SIMPLE. W tym celu skontaktuj się z nami, sprawdzimy co da się zrobić :)

Zestaw SIMPLE 18 ma jeden kolor. Możesz wybrać go spośród 8 propozycji kolorystycznych dostępnych w naszej palecie >>

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

 

OPIS PRODUKTU

Na czym polega dobra zabawa? Przede wszystkim musi być swobodna, by w naturalny sposób rozwijała w dzieciach kreatywność, uwalniała ich twórczy potencjał i wspierała pokonywanie własnych ograniczeń. A jeśli dodamy do tego jeszcze mnóstwo ruchu oraz możliwość współpracy i kontaktu z innymi, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, powstanie zajęcie wręcz idealne! Właśnie taką zabawę gwarantują duże klocki piankowe Mammutico.

Korzyści z zabawy klockami Mammutico

Jak mówi psycholog, Alicja Niemierko-Pająk, lekkie klocki piankowe Mammutico „dzięki swym dużym rozmiarom, angażują do zabawy całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy klocków Mammutico dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. Z łatwością można też przekształcić jedne bryły w zupełnie inne, a to z kolei stymuluje giętkość myślenia”.

 

Możliwości piankowych klocków SIMPLE

Zestawy klocków Mammutico SIMPLE to idealny produkt do wykorzystania zarówno w domu jak i na zewnątrz. Umożliwiają stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. W zależności od wielkości zestawu, duże piankowe klocki Mammutico SIMPLE pozwalają zbudować domki, tunele, trasy, wyspy, szerokie ogrodzenia i mnóstwo rzeczy, których my dorośli nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Z prostych brył piankowych klocków SIMPLE można ułożyć także różnego rodzaju ławeczki, stoliki i taborety. Waga każdego elementu jest niewielka, dlatego już najmniejsze dzieci mogą czynnie włączyć się do kreatywnej budowy.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

Więcej szczegółów >>