Smart 200 „SPACER w chmurach”

  • szt.
  • Cena netto: 7 308,94 zł 8 990,00 zł

Smart 200 „SPACER w chmurach”

„Musisz pomyśleć o czymś cudownym.
A takie myśli uniosą Cię same w powietrzu.”

James Matthew Barrie (Piotruś Pan i Wendy)

To jest zestaw archiwalny, dostępny wyłącznie na zamówienie.
Ale nasz magazyn jest pełny klocków SMART w nieco innej konfiguracji! 
Sprawdź czy możesz zamówić je już dzisiaj >

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Smart 200 „SPACER w chmurach”  składa się z 208 elementów . Zawartość zestawu:

  • 34 waffle w 7 różnych kształtach (największy to 75 cm x 75 cm)
  • 71 makaronów w 7 różnych kształtach (najdłuższy ma 100 cm długości)
  • 50 kostek o wymiarach 5cm x 5cm x 5cm
  • 45 klocków w 7 różnych kształtach

Smart 200 „SPACER w chmurach” zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 10 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 15m2.

Smart 200 to zestaw dwukolorowy. Możesz wybrać jeden z 8 kolorów dostępnych w naszej palecie. Sprawdź dostępne kolory >>

Najmniejszy zestaw z linii Smart zmieści się w jednej Torbie Mammutico, stworzonej po to, by łatwiej i bezpieczniej przechowywać klocki. Torba sprzedawana jest osobno.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

OPIS PRODUKTU

Smart 200 "Spacer w chmurach" to niezbędnik dla młodego marzyciela, który cały czas chodzi z głową w chmurach. Zamek? Gigantyczny robot? Statek? A może własna kraina wyobraźni? Wszystko jest możliwe! Już nawet najmniejszy zestaw z linii Smart może zamienić niewielką salę lub ogródek w kreatywny plac zabaw! 

 

 

 

Zalety wielkich piankowych klocków

Dzięki swym dużym rozmiarom, klocki Mammutico angażują całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy tych klocków dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. 

Dzięki zabawie wielkimi klockami dzieci instynktownie uczą się organizacji przestrzeni wokół siebie. Samodzielnie tworzą strategie działania i planują kolejne ruchy. Podczas budowy ważna jest nie tylko koncentracja na swoich działaniach, ale również umiejętność współpracy z pozostałymi dziećmi.

Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. Jest to dla nich doskonała forma ćwiczeń fizycznych napędzanych wewnętrzną motywacją, czyli chęcią zabawy.   Dzięki wielkim klockom dzieci mogą ćwiczyć umiejętności chwytania, rozwijać poczucie równowagi, koordynacji pracy oczu i rąk, stwarzając na przykład specjalny tor przeszkód dla raczkowania, wspinania się i skakania.

Dodatek Specjalny

Z każdym zestawem klocków z linii SMART otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji. Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci. Klocki, dzięki możliwości transportu, można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

Więcej szczegółów >>