Smart BOX 25 "Pierwszy KROK"

  • Producent: Mammutico®
  • Dostępność: Zostało 6 sztuk Zostało 6 sztuk
  • szt.
  • Cena netto: 421,95 zł 519,00 zł

Smart 25 "Pierwszy KROK"

Każdy może podróżować konno lub koleją.
Ale zdecydowanie najlepszy środek lokomocji to nakrycie głowy.

Lewis Carroll (Alicja w Krainie Czarów)

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni. Zestaw Smart Box „Pierwszy KROK”  składa się z 25 elementów złożonych w zgrabny sześcian. Wielkość całego sześcianu wynosi około 25x25x25 cm, a waga to zaledwie 0,9 kg.

Zawartość zestawu:

  • 6 wafli w kolorze grafitowym i zielonym,
  • 15 kostek z wytłoczonym logo w kształcie mamuta,
  • 3 makarony o długości około 15 cm,
  • 1 makaron o długości około 25 cm.

Smart Box 25 „Pierwszy KROK” to zestaw przygotowany dla jednej osoby. Jest dwukolorowy: grafitowo-zielony.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

OPIS PRODUKTU

Linię produktów Mammutico™ Smart Box otwiera zestaw 25 części złożonych w zgrabny sześcian. Do niedawna mieliśmy do zaoferowania wyłącznie duże zestawy wielkich piankowych klocków. Teraz system sprytnych klocków Mammutico™ może mieć każde dziecko.

Najmniejszy zestaw Smart Box składa się zaledwie, albo aż z 25 klocków! Ta liczba wystarczy, by w nieskończoność odkrywać nowe kombinacje, składać oryginalne kształty i dobrze się przy tym bawić.

Duże klocki wspierają rozwój dziecka

Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. 

Zestaw Smart Box 25 jest przeznaczony dla jednej osoby. Świetnie sprawdzi się, jako narzędzie do pracy indywidualnej z dzieckiem, które warto wspierać w zakresie integracji sensorycznej. Klocki mają różnorodny kształt, który jednak nie jest przypadkowy. Ich kontrastowe kolory, przyjazna faktura, a zwłaszcza sprężysta powierzchnia, to zalety, które pozwolą połączyć radosną zabawę z ćwiczeniami poprawiającymi zarówno integrację sensoryczną jak i małą motorykę. Przy okazji swobodnej zabawy rodzic ma okazję świadomie wspomagać rozwój dziecka, szczególnie w jego sferze rejestrowania, przetwarzania i łączenia bodźców zmysłowych. 

      

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>