BlocoLoco w Iłży

Edukacyjna sala z klockami BlococLoco w Iłży została zorganizowana przy centrum edukacji i szkole języków obcych Edulandia

edulandia klocki mammutico

Szkoła języków obcych Edulandia istnieje w Iłży już od kilku lat. Otwierając klockową salę przy szkole, właściciele postanowili poszerzyć ofertę m.in o organizację urodzin i możliwość swobodnej zabawy w miejscu odwiedzanym przez dużą liczbę dzieci w różnym wieku. Dzięki BlocoLoco miejsce to stało się bardziej przyjazne dla dużych i małych. Obecnie Edulandię odwiedzają dzieci, które uczestniczą w zajęciach, jak również maluchy chcące się po prostu pobawić.

W odróżnieniu od pruszkowskiej oferty, BlocoLoco w Iłży ma bardziej zabawowy charakter, dzieci mają tu możliwość zabawy klockami Mammutico przez cały dzień. 

Ciekawą atrakcją w tej sali jest organizacja urodzin. Przyjęcia odbywają się w obecności animatora, który przez cały czas inicjuje zabawy dla najmłodszych. Klocki to główna atrakcja, której towarzyszy malowanie buziek, zabawy z chustą animacyjną i inne zabawy edukacyjne.

Dzięki niewielkim nakładom finansowym poniesionym głównie na zakup klocków i aranżację pomieszczenia, edukacyjne centrum Edulandia stało się bardziej przyjazne dzieciom poszerzając swoją ofertę o usługi, których nie ma w okolicy.