Apie Mammutico™

Informuojame, kad „Mammutico“ blokelius Lietuvoje galite įsigyti per mūsų platintoją:

Šv. Stepono g. 5, 01139 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +370 618 67598; Atstovo telefonas Kaune: +370 674 14683

El. paštas: pardavimai@eduko.lt

 

Mūsų misija – sukurti saugią, draugišką ir kūrybiškumą skatinančią aplinką vaikams ir paaugliams. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mes išvystėme idėją, kuri padeda lavinti vaikų vaizduotę, įtraukia juos į kūrybinį procesą per žaidimą, kuris tuo pat metu yra saugus ir modernus.

Mes taip pat esame tėvai ir suprantame, kaip yra svarbu suteikti vaikams galimybę žaisti nuostabius ir patrauklius žaidimus. Mes taip pat suprantame, kad turime pasirūpinti ir šių žaidimų saugumu.  Dėl to mes ieškojome aukso vidurio, kuris tenkintų mus ir kitus tėvus. Įgyvendinant mūsų misiją pradžioje įsteigėme Žaidimų aikštelių inspektavimo centrą.  Mes visda norėjome, kad žaidimų aikštelės būtų saugios ir kur kiekvienas jaučiasi patogiai. Mūsų įgyta patirtis dirbant inspektavimo centre padėjo įgyvendinti naują mūsų projektą, kuris pilnai patenkino vaikų, suaugusiųjų ir vaikus prižiūrinčių asmenų poreikius.

Mūsų dideli putų blokeliai apjungia didelį džiaugsmą su atitinkamu saugumu. Tai buvo mūsų užduotis, su kuria mes susitvarkėme labai gerai. Mammutico™ didieji blokeliai yra labai dideli, nuostabūs ir fukcionalūs. Jų panaudojimo galimybes gali riboti tik mūsų vaizduotė.

Šiuo metu beliko paskutinis mūsų misijos etapas – pasirūpinti, kad visi vaikai turėtų priėjimą prie vietų, kuriose galėtų saugiai ir kūrybiškai žaisti.

Mes tikimės, kad didieji Mammutico™ blokeliai jau greitai vaikams taps smagaus žaidimo, o tėvams – ramybės simboliu.

Mes bandome panaudoti visas turimas galimybes, kad Lenkijos (ir ne tik) darželiai, mokyklos, žaidimo aikštelės ir kitos vaikų žaidimo vietos taptų draugiškesnės, patogesnės ir saugesnės. Jūs galite pažiūrėti sąrašą vietų (žaidimo kambarių, kultūros centrų, muziejų , vaikų klubų, kuriuose vaikai gali žaisti su mūsų blokeliais. Taip pat rekomenduojame peržiūrėti greitai besiplečiantį švietimo įstaigų sąrašą, kurios pasitikėjo mumis ir jau naudoja Mammutico blokelius savo klasėse.

 

Dideli putų blokeliai – kūrybiškumo rinkiniai

Mammutico blokeliai – 100% lenkiškas gaminys, padedantis išspręsti seną problemą – kaip sukurti saugią ir pilną iššūkių erdvę, kurioje vaikai ir suaugę jaustųsi ypatingai.

Priešingai negu įprastose žaidimo aikštelėse, kuriose dažniausiai lavinama vaikų motorika, Mammutico™ blokeliai lavina vaizduotę ir kūrybiškumą. Visa tai įmanoma žaidimo dėka! Kiekvieną dieną vaikai gali pastatyti vis naują pasaulį, ieškoti naujų sprendimų ir didinti pasitikėjimą savimi.

 

 

Mammutiko puta, iš kurios yra pagaminti mūsų blokeliai, yra testuoti Lenkijos ir tarptautinėse laboratorijose, kaip: TUV Rhinland, SGS, Intertek, Sychta ir Instytut Sportu.

Mammutico blokeliai atitinka visus keliamus žaislų saugumo reikalavimus. Saugumo atitikties deklaracijų kopijos visada pridedamos kiekviename mūsų  parduotame rinkinyje.

Produktų saugumas užtikrinamas glaudžiai bendradarbiaujant su Žaidimų aikštelių inspektavimo centro specialistais.

Mammutico blokeliai – saugūs, ilgaamžiai ir atsparūs intensyviam naudojimui. Gamyboje naudojama puta atspari vandeniui, išdžiūna labai greitai; prie saulės spindulių spalvos nenublanksta; atspari atšiaurioms oro sąlygoms; gali būti valoma vandeniu ar vandens garais, buityje sutinkamais valikliais ar dezinfekatoriais, naudojamais sveikatos priežiūros įstaigose.

Visi Mammutico blokeliai yra labai malonūs liesti ir ypač lengvi. Šios savybės užtikrina saugų, kokybišką ir patogų žaidimą.

Mammutico blokeliai – puiki priemonė žaidimams lauke ar viduje. Jie taip pat gali būti naudojami žaidimams vandenyje.

Ramios ir paprastos blokelių spalvos puikiai tiks prie turimo interjero. Blokeliai nebijo atšiaurių oro sąlygų, mažų ar didelių rankyčių ir intensyvaus naudojimo.

Mammutico blokeliai turi keliatą formų, kurias galima sudėti drauge ir pastatyti paprastas ar sudėtingas kompozicijas. Dideli vafliai, apskritimai, pusiniai apskritimai, lankstūs makaronai ir skirtingų dydžių stabilios plytos ar blokeliai – visa tai, kas reikalinga pastatyti tvirtovę, būgnų rinkinį, namus su sodu ar milžinišką robotą.

 

Dideli blokeliai vaikams ir suaugusiems

Blokeliai rekomenduojami vaikams nuo 3 metų ir vyresniems. Jie sukurti vaikams, tačiau mūsų patirtis rodo, kad paaugliai ir suaugusieji taip pat mėgsta su jais pažaisti.

Domek z dużych waflowych klocków

 

Didelių Mammutico blokelių rinkiniai

Didžiuosius Mammutico blokelius galima suskirstyti į penkias skirtingas kategorijas, kurių kiekvienoje atrasite įvairaus dydžio rinkinius. Netgi įsigijus mažiausią blokelių rinkinį, jūs atrasite nesuskaičiuojamą galybę žaidimo būdų.  Siekiant užtikrinti žaidimo kokybę didesnėse vaikų grupelėse, mes sukūrėme didesnius rinkinius, kurie nevaržys vaikų kūrybinių idėjų įgyvendinimo. Detalesnį kiekvieno blokelio tipo aprašymą galite atrasti mūsų parduotuvėje.

 

Peržiūrėkite mūsų katalogą >>