Misja

Naszą misją jest tworzenie bezpiecznej, przyjaznej i kreatywnej przestrzeni dla dzieci i dorosłych. Dlatego w naszych głowach narodził się pomysł na coś, co pozwala rozwijać wyobraźnię, angażować się w twórczość i zabawę, a jednocześnie jest bezpieczne i nowoczesne.
Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ważne jest zapewnienie dzieciom fantastycznej i angażującej zabawy. Wiemy też, że musimy zawsze pamiętać o ich bezpieczeństwie. Poszukiwaliśmy zatem złotego środka, który przyniósłby spokój i satysfakcję nam, ale także innym rodzicom.
Początkiem tej misji było stworzenie Centrum Kontroli Placów Zabaw. Zawsze chcieliśmy by plac zabaw był miejscem bezpiecznym, gdzie wszyscy mogą czuć się komfortowo. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata w CKPZ sprawiły, że postanowiliśmy sprowadzić na świat projekt, który w pełni zaspokaja potrzeby dzieci, dorosłych i tych, którzy czuwają nad ich bezpieczeństwem.

Samochód z klocków Mammutico™
Nasze wielkie piankowe klocki to połączenie wspaniałej zabawy z absolutnym bezpieczeństwem – takie było zadanie i czujemy, że wykonaliśmy je dobrze. Klocki Mammutico™ są bardzo duże, piękne i funkcjonalne, a ich możliwości określane są tylko granicami wyobraźni.
Teraz pozostaje nam do zrealizowania ostatni etap naszej misji – zapewnienie dostępu do bezpiecznej i kreatywnej zabawy wszystkim dzieciom. Mamy nadzieję, że duże klocki Mammutico™ już wkrótce staną się symbolem dobrej zabawy dzieci i spokoju ducha rodziców.

Będziemy pracować nad tym, by polskie przedszkola, szkoły, place zabaw i wszystkie miejsca, w których bohaterami są dzieci, były coraz przyjaźniejsze, komfortowe i bezpieczne.