Sale Zabaw z Mammutico!

Lista miejsc, gdzie dzieci mogą swobodnie bawić się klockami Mammutico, wciąż się powiększa! Dzięki naszym klockom możecie stworzyć bezpieczne i kreatywne miejsce do zabawy dla małych i dużych.

Oto lista sal zabaw, które wykorzystują możliwości klocków Mammutico, oferując je dzieciom podczas swobodnej zabawy, ale również na zajęciach zorganizowanych. 

 

Fikołki Arkadia wyróżnia 4-poziomowa konstrukcja, ścianka wspinaczkowa licząca 12 tras i kącik malucha z kawiarnią. W salach tematycznych prowadzone są warsztaty dla pasjonatów gotowania, majsterkowania i eksperymentów oraz tańca i rytmiki. Do dyspozycji gości oddano cztery sale urodzinowe.

Sala zabaw posiada certyfikat Centrum Kontroli Placów Zabaw. Na konstrukcji mogą bawić się dzieci do 11 roku życia, a na ściance wspinać nastolatki do 15 lat.

Inca Play to sala zabaw, która posiada atrakcje rodem z Wesołego Miasteczka. Dzieci znajdą tu diabelski młyn, piracki statek i skaczącą wieżę. Wokół nich przeplatają się: duży małpi gaj, korytarz krzywych luster, pokój wspinaczkowy, atrakcje multimedialne, nowoczesna Strefa Malucha i wiele innych! Inca Play oferuje siedem sal urodzinowych o różnej tematyce.

 

Akademia Bemowo to przestrzeń, w której rozwija się jest dziecięcą wyobraźnię, kreuje nowatorską edukację oraz twórczą zabawę. Wszystko po to, by podczas zabawy sprawić radość najmłodszym, wspierając ich naturalną potrzebę tworzenia, a także inspirować rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi. Zajęcia prowadzone są przez pełną wigoru i pomysłów doświadczoną kadrę instruktorów i nauczycieli.

 

Mini Club to sala zabaw dla dzieci, która mieści się w samym centrum Nowego Targu, w zabytkowej kamienicy Stare Cło. To miejsce nie tylko dla dzieci. Rodzice w spokoju mogą tu odpocząć lub popracować, podczas gdy dziecko korzysta z sali zabaw. W Mini Club maluchy bawią się bezpiecznie pod okiem animatorów i przedszkolanek.

 

Sala Zabaw Tropico to 500 metrów czystego szaleństwa dla dzieci, ale też odpoczynku dla rodziców. Dzieci znajdą tu ogromną piracką klatkę i konstrukcję z torem pontonowym, przeszkodami i basenem ze zjeżdżalnią. Do dyspozycji najmłodszych pozostają także m.in magiczny dywan, strefa trampolin, air hokej, ścianka wspinaczkowa i strefa dla malucha. Dla jubilatów przygotowano dwie sale urodzinowe.

 

PoKlocki.pl  to mobilny plac zabaw, którego głównym założeniem jest wspólnie z rodzicami, nauczycielami i opiekunami - wspieranie rozwoju dzieci poprzez twórczą i niczym nieograniczoną zabawę klockami.W odróżnieniu od stacjonarnych klubów dla dzieci i sal zabaw, to klocki i zabawa przyjeżdżają do dzieci!

 

Bajtel Plac w Centrum Agora Bytom bezpłatna i nowoczesna strefa zabaw posiadająca wyjątkowe atrakcje dla najmłodszych oraz udogodnienia dla rodziców. Strefa jest inspirowana klimatem śląskiego podwórka. Jest tu ślizgawka, drabinki, bujaki i klasy. Do dyspozycji dzieci oddano również wielką tablicę do malowania kredą oraz stoliki do rysowania.

 

Animator zabaw dla dzieci. Białystok pokochał atrakcje dla dzieci organizowane przez Annę Zatorską i współpracujący zespół. Ten ostatni rozrósł się do kilkunastu osób, będącymi ekspertami od wywoływania na buziach małych uśmiechów. W ofercie znajdują się animacje na urodziny i na wesele, przyjęcia dla dzieci, wynajem klauna na eventy, animatorzy na festyn, malowanie twarzy i ciała, tatuaże dla dzieci, dmuchańce, animacje balonowe oraz animacje taneczne.