CONNECT 105 + TORBY GRATIS!

  • szt.
  • Cena netto: 35 200,00 zł 43 296,00 zł
  • Przelewy24, Płatność przelewem, Credit Agricole Raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Zestaw 105 wielkich niebieskich klocków w niespotykanych i bardzo wymyślnych kształtach! Wszystkie elementy łączą się ze sobą tworząc niekonwencjonalne i zaskakujące budowle. Sprawdź możliwości tego niezwykłego zestawu! 

Napisz lub zadzwoń i już dziś zamów zestaw Connect w wybranym kolorze. Postaramy się, żeby był u Ciebie już za 4 tygodnie! 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zestaw Connect składa się ze 105 wielkich klocków w 12 różnych kształtach. Grubość klocków w tej linii to aż 15 cm! W skład zestawu wchodzą następujące klocki:

1. Płyta duża - 8 szt. 
2. Dopełnienie kąta - 10 szt.
3. Walec - 8 szt. 
4. Płyta mała - 10 szt. 
5. Sześciobok - 5 szt.
6. Zębatka - 8 szt. 
7. Elka - 10 szt.
8. Makaron krótki - 12 szt.
9. Makaron długi - 10 szt.
10. Koło z otworem - 8 szt.
11. Połowa sześcioboku - 8 szt.
12. Połowa sześcioboku z otworem - 8 szt.

Każdy z klocków zestawu Connect (oprócz makaronów) jest dwukolorowy. Kolory możesz wybrać spośród propozycji dostępnych w naszej palecie >>

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

Do zestawu CONNECT 105 dodajemy GRATIS 3 TORBY do przechowywania i transportu klocków.

  

Każda torba jest ręcznie szyta aby skutecznie chronić klocki Mammutico przed słońcem i deszczem. Wierzchnia pokrywa zachodzi na boki i łączy się z nimi przy pomocy mocnych rzepów.

Opracowaliśmy prostą metodę stabilizacji bocznych ścian przy użyciu tylko czterech klocków. Dzięki temu możliwe jest szybkie i samodzielne pakowanie klocków. Torba ma po bokach długie, mocne pasy pozwalające zarzucić torbę na ramię (masa do 20 kg). Krótsze uchwyty na końcach pozwalają na komfortowe przenoszenie zestawu Mammutico przez 2 osoby.

Szerokość torby to 55cm, więc swobodnie mieści się we wszystkich standardowych drzwiach.

OPIS PRODUKTU

Klocki z linii Connect to zupełna nowość na polskim rynku! Różnorodne i niezwykle ciekawe kształty klocków pobudzają dziecięcą wyobraźnię i umożliwiają wznoszenie bardzo nietypowych konstrukcji!

Już jeden zestaw dużych klocków Connect będzie mógł zastąpić plac zabaw w przedszkolu czy żłobku. Z powodzeniem sprawdzi się w przedszkolnym ogródku, na szkolnym boisku lub w sali czy klasie. 

Zestaw Connect jest kompatybilny z klockami z serii Simple i Kulodrom. Choć w każdym zestawie klocki mają inne kształty, to ich podstawa jest taka sama, co sprawia, że po połączeniu ich ze sobą powstają niezwykle ciekawe, zaskakujące i niepowtarzalne budowle!

 

Niekonwencjonalne kształty

Linia Connect to mobilny system zabawowy składający się z bardzo dużych klocków, o wielu unikalnych kształtach i rozmiarach. Zestaw Connect składa się różnorodnych figur w kształcie sześcianów, walców, cegieł, trybów i cylindrów. Wszystkie części są luźne, ale posiadają otwory i kształty, które idealnie do siebie pasują. Dzięki temu dzieci mogą łatwo i szybko stworzyć wymyślone budowle, a zabawa może trwać bez końca!

 

Możliwości piankowych klocków Connect

Zestawy wielkich klocków Connect to idealny produkt do wykorzystania w przedszkolu, w żłobku, w szkole czy w sali zabaw. Umożliwia stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. 

Swobodna zabawa to ważny element zdrowego rozwoju społecznego, emocjonalnego i intelektualnego dziecka. Wielkie llocki Mammutico nie narzucają dzieciom sposobu, w jaki sposób należy się nimi posługiwać. Żaden zestaw nie posiada instrukcji obsługi ani przykładowych budowli. Dzięki piankowym klockom Mammutico dzieci realizują przede wszystkim własne pomysły. Spokojne kolory klocków Mammutico ułatwiają maluchom twórczą zabawę. Wielkie niebieskie klocki nie odwracają uwagi i pozwalają skupić się bardziej na kształtach, niż na wyglądzie klocków. 

Niespotykane kształty klocków z zestawu Connect dają dzieciom mnóstwo możliwości konstrukcyjnych! Różnorodne i bardzo wymślne formy tego zestawu skłaniają najmłodszych do tworzenia budowli równie niespotykanych i dziwnych. Z takich klocków trudniej będzie wybudować domek niż wielofunkcyjnego robota! Niebieskie klocki Connect świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju warsztatach konstrukcyjnych, których podstawowym zadaniem jest pobudzanie dziecięcej kreatywności.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>