CONNECT 105

  • Kod: 82
  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność: 515 362 186 Zapytaj o dostępność: 515 362 186
  • szt.
  • 33 900,00 zł

Zestaw 105 klocków w niespotykanych i bardzo wymyślnych kształtach! Wszystkie łączą się ze sobą tworząc niekonwencjonalne i zaskakujące budowle Sprawdź możliwości tego niezwykłego zestawu! 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zestaw Connect składa się ze 105 klocków w 12 różnych kształtach. Grubość klocków w tej linii to aż 15 cm! W skład zestawu wchodzą następujące klocki:

1. Płyta duża - 8 szt. 
2. Dopełnienie kąta - 10 szt.
3. Walec - 8 szt. 
4. Płyta mała - 10 szt. 
5. Sześciobok - 5 szt.
6. Zębatka - 8 szt. 
7. Elka - 10 szt.
8. Makaron krótki - 12 szt.
9. Makaron długi - 10 szt.
10. Koło z otworem - 8 szt.
11. Połowa sześcioboku - 8 szt.
12. Połowa sześcioboku z otworem - 8 szt.

Każdy z klocków zestawu Connect (oprócz makaronów) jest dwukolorowy. Kolory możesz wybrać spośród propozycji dostępnych w naszej palecie >>

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

OPIS PRODUKTU

Klocki z linii Connect to zupełna nowość na polskim rynku! Różnorodne i niezwykle ciekawe kształty klocków pobudzają dziecięcą wyobraźnię i umożliwiają wznoszenie bardzo nietypowych konstrukcji!

Zestaw Connect jest kompatybilny z klockami z serii Simple i Kulodrom. Choć w każdym zestawie klocki mają inne kształty, to ich podstawa jest taka sama, co sprawia, że po połączeniu ich ze sobą powstają niezwykle ciekawe, zaskakujące i niepowtarzalne budowle!

 

Niekonwencjonalne kształty

Linia Connect to mobilny system zabawowy składający się z bardzo dużych klocków, o wielu unikalnych kształtach i rozmiarach. Zestaw Connect składa się różnorodnych figur w kształcie sześcianów, walców, cegieł, trybów i cylindrów. Wszystkie części są luźne, ale posiadają otwory i kształty, które idealnie do siebie pasują. Dzięki temu dzieci mogą łatwo i szybko stworzyć wymyślone budowle, a zabawa może trwać bez końca!

 

Możliwości piankowych klocków Connect

Zestawy klocków Connect to idealny produkt do wykorzystania zarówno w domu jak i na zewnątrz. Umożliwia stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. 

Swobodna zabawa to ważny element zdrowego rozwoju społecznego, emocjonalnego i intelektualnego dziecka. Klocki Mammutico nie narzucają dzieciom sposobu, w jaki sposób należy się nimi posługiwać. Żaden zestaw nie posiada instrukcji obsługi ani przykładowych budowli. Dzięki klockom Mammutico dzieci realizują przede wszystkim własne pomysły. Spokojne kolory ułatwiają maluchom twórczą zabawę, nie odwracają uwagi i pozwalają skupić się bardziej na kształtach, niż na wyglądzie klocków. 

Niespotykane kształty klocków z zestawu Connect dają dzieciom mnóstwo możliwości konstrukcyjnych! Różnorodne i bardzo wymślne formy tego zestawu skłaniają najmłodszych do tworzenia budowli równie niespotykanych i dziwnych. Z takich klocków trudniej będzie wybudować domek niż wielofunkcyjnego robota! Connect świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju warsztatach konstrukcyjnych, których podstawowym zadaniem jest pobudzanie dziecięcej kreatywności.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

Więcej szczegółów >>