Safetymat Big Puzzle 33 Pro - Mata Piankowa

  • szt.
  • Cena netto: 202,44 zł 249,00 zł

Możesz zamówić dowolną liczbę mat dostępnych w sklepie, lub minimum 6 mat w jednym kolorze dostępnych wyłącznie na zamówienie. Jeśli masz pytanie dotyczące zamówienia, zadzwoń pod numer +48 729 97 37 37

Dostępne kolory: czerwony, zielony, żółty, niebieski, szary, biały.

 

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:

  • Powierzchnia maty jest moletowana fakturą typu „kratka”, co znacznie poprawia jej trwałość, ułatwia utrzymanie czystości i eliminuje poślizgi. 
  • Odpowiednio duże elementy maty sprawiają, że jej montaż i demontaż jest bardzo szybki i bezproblemowy.
  • Wymiary jednego elementu to 100 cm x 100 cm x 3,3 cm

Grubość maty Safetymat można dostosować do warunków lokalowych i rodzaju aktywności dzieci. 

Duży rozmiar pojedynczego elementu oraz właściwości amortyzacyjne materiału potwierdzone odpowiednimi badaniami, kwalifikują matę Safetymat jako sprawdzone i zalecane podłoże na salach zabaw, czy innych zorganizowanych kącikach zabaw dla dzieci.


 

OPIS PRODUKTU

Organizując przestrzeń do zabawy dla małych dzieci, należy w pierwszej kolejności zadbać o ich bezpieczeństwo i komfort. Tylko po spełnieniu obydwu tych warunków, zabawa będzie mogła toczyć się swobodnie i bezstresowo (zarówno dla nas, jak i dla dziecka).

Jednym z najważniejszych elementów bezpiecznej przestrzeni do zabawy jest odpowiednie podłoże, np. duża mata piankowa na podłogę. Powinna amortyzować niekontrolowane upadki i jednocześnie umożliwić Maluchowi korzystanie ze wszystkich zabawek.

Piankowa Mata Mammutico

Taka właśnie jest piankowa mata Mammutico Safetymat. Idealnie sprawdza się jako bezpieczne podłoże do zabawy zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci. Mata piankowa Mammutico Safetymat o grubości 33 mm, jest miękka, bardzo przyjemna w dotyku i amortyzuje upadek z 49 cm wysokości. To gwarantuje dziecku wygodę, komfort i ochronę przed zimną podłogą. Przypominająca puzzle mata piankowa podzielona jest na pojedyncze elementy o wielkości 100 × 100 cm, które łączą się ze sobą. Dzięki odpowiednim wycięciom nawet przy bardzo dużej eksploatacji poszczególne elementy nie odłączają się od siebie. Oferowane maty piankowe dla dzieci są wytrzymałe i wyróżniają się wysoką jakością. Wyglądają nie tylko estetycznie, ale również sprawdzają w codziennym użytkowaniu.

Zalety maty piankowej Safetymat

W każdym domu, w którym niemowlęta, zaczynają pełzać, raczkować lub stawiać pierwsze kroki, niezbędne okaże się bezpieczne podłoże. Mata na podłogę dla dzieci piankowa świetnie sprawdzi się w tej roli. Będzie idealna zarówno w dziecięcym pokoju, jak i innych pomieszczeniach, gdzie maluchy spędzają czas na podłodze. Puzzle piankowe, to doskonała mata na podłogę do sal zabaw czy kącików przeznaczonych dla dzieci. Dzięki niej rodzice będą spokojniejsi o swoje pociechy.

Duży rozmiar pojedynczego elementu oraz wysoka wytrzymałość materiału, z jakiego powstała, kwalifikuje matę Safetymat jako sprawdzone podłoże w salach zabaw czy innych zorganizowanych kącikach zabaw dla dzieci.

Innowacyjne tworzywo, z którego wykonane są puzzle piankowe na podłogę dla dzieci Mammutico Safetymat, doskonale izoluje chłód i amortyzuje podczas upadków. Piankowe tworzywo maty Safetymat nie zawiera niebezpiecznych składników, dlatego można używać jej już od pierwszych dni życia dziecka.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PIANKOWEJ MATY MAMMUTICO:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>