Smart 230 "WIELKA wyprawa"

  • szt.
  • Cena netto: 19 504,07 zł 23 990,00 zł

Smart 230 "WIELKA wyprawa"

„Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę,
i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety”

Ryszard Kapuściński

Nasz magazyn jest pełny klocków SMART!  Mamy jednak tyle wersji kolorystycznych, że nie wszystkie jesteśmy w stanie skompletować od ręki.
Zadzwoń do nas, aby wybrać kolory swojego zestawu oraz upewnić się czy są dostępne już teraz, czy też trzeba będzie chwilę na nie poczekać :)
  

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Smart 230 „WIELKA wyprawa” składa się z 268 elementów i 200 kostek. Zawartość zestawu:

  • 80 waffli w 10 różnych kształtach
  • 108 makaronów o 6 różnych długościach (najdłuższy ma 100 cm długości)
  • 80 klocków w 12 różnych kształtach
  • 200 kostek o wymiarach 5cm x 5cm x 5cm

 

Smart 230 „WIELKA wyprawa” zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 20 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 20m2.

Smart 230 możesz skomponować z czterech kolorów dostępnych w naszej palecie. Sprawdź dostępne kolory >>

Średni zestaw z linii Smart zmieści się w dwóch Torbach Mammutico, stworzonych po to, by łatwiej i bezpieczniej przechowywać klocki. Torby sprzedawane są osobno.

Waga zestawu to około 40 kg.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

OPIS PRODUKTU

Smart 230 "WIELKA wyprawa" to odświeżony zestaw Smart 440. Dzięki zmianie układu klocków, zestaw 230 zawiera więcej dużych wafli, a mniej drobnych klocków. To daje dzieciom większe możliwości tworzenia dużych i imponujących budowli takich jak zamek, tratwa, statek, wygodny autobus, a może nawet własna wyspa z palmą!. Smart 230 to podwojony zestaw Smart 115.

 

 

Zalety wielkich piankowych klocków

Dzięki swym dużym rozmiarom, klocki Mammutico angażują całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy tych klocków dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. 

Dzięki zabawie wielkimi klockami dzieci instynktownie uczą się organizacji przestrzeni wokół siebie. Samodzielnie tworzą strategie działania i planują kolejne ruchy. Podczas budowy ważna jest nie tylko koncentracja na swoich działaniach, ale również umiejętność współpracy z pozostałymi dziećmi.

Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. Jest to dla nich doskonała forma ćwiczeń fizycznych napędzanych wewnętrzną motywacją, czyli chęcią zabawy.   Dzięki wielkim klockom dzieci mogą ćwiczyć umiejętności chwytania, rozwijać poczucie równowagi, koordynacji pracy oczu i rąk, stwarzając na przykład specjalny tor przeszkód dla raczkowania, wspinania się i skakania.

Dodatek Specjalny

Z każdym zestawem klocków z linii SMART otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji (możesz pobrać je z załączników poniżej). Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci. Klocki, dzięki możliwości transportu, można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.

PRZYDATNE AKCESORIA

Średni zestaw z linii Smart zmieści się w dwóch Torbach Mammutico, stworzonych po to, by łatwiej i bezpieczniej przechowywać klocki. Torby sprzedawane są osobno.

Każdy zestaw SMART możesz rozszerzyć dodając do zabawy mobilną lub stałą ściankę SMART.

 

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>