Zestaw SMART 230 "WIELKA wyprawa"

To zestaw wielkich piankowych puzzli, który dzięki specjalnym profilowanym wzorom pozwala na budowanie niezliczonej ilości skomplikowanych konstrukcji. Dzięki swym dużym rozmiarom, piankowe puzzle angażują całe ciało, pozwalają ćwiczyć precyzję, zręczność, równowagę i siłę.

Do tego zestawu klocków posiadamy scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Wielkie piankowe puzzle, dzięki ciekawym kształtom i zróżnicowanej wielkości, stanowią dla dzieci atrakcję samą w sobie. Dzieci uwielbiają bawić się klockami, a mając je do dyspozycji w tak niespotykanym rozmiarze, chętnie podejmują swobodną zabawę, puszczając wodze fantazji!

Smart 230 „SPACER w chmurach” zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 20 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 20m2.

WYKAZ ELEMENTÓW

  • 80 waffli w 10 różnych kształtach
  • 108 makaronów o 6 różnych długościach (najdłuższy ma 100 cm długości)
  • 80 klocków w 12 różnych kształtach
  • 200 kostek o wymiarach 5cm x 5cm x 5cm

SMART 230 to nasz najpopularniejszy zestaw, który idealnie sprawdza się zarówno na piknikach w trakcie swobodnej zabawy, jak i podczas zorganizowanych zajęć i warsztatów.

 

   

   

   

   

 

wróć do strony WYNAJEM >>