Kreatywne klocki w ofercie hotelu

01-02-2022

Rodzicom, którzy szukają miejsca na rodzinny wyjazd nie wystarcza już popularny slogan, informujący o tym, że hotel jest przyjazny dzieciom. Coraz częściej zaczynają dostrzegać różnice w ofercie dla najmłodszych. Doceniają dobre, wartościowe i oryginalne pomysły. Wielu rodziców za istotną kwestię uważa możliwość spędzenia wspólnej zabawy z dzieckiem.

Mammutico w Hotelu Marina Club

Takie właśnie, idealne miejsce, powstało w pięciogwiazdkowym hotelu Marina Club w Gietrzwałdzie. Trzeba przyznać, że jest to wymarzone miejsce na pobyt z dzieckiem. Piękny teren, bezpośredni dostęp do jeziora, mnóstwo możliwości by aktywnie i ciekawie spędzić czasu wolnego z dziećmi. Mimo takich atrakcji właściciel hotelu postawił na nasze klocki. Stworzono piękną salę zabaw Kids Club, a ponad połowa jej powierzchni przeznaczona jest dla Mammutico. Dlaczego? O tym opowie Wam manager hotelu Karolina Borowska:  

Nasza strefa zabaw Kids Club przeszła bardzo dużą metamorfozę. Zależało nam na tym, żeby wykorzystać tutaj elementy, które będą niestandardowe. Klocki Mammutico samym swoim rozmiarem i formą zastosowania pomogły nam tą strefę przystosować w taki sposób, żeby dzieci mogły spędzić tutaj czas bardzo kreatywnie.

Obecność sali zabaw w takim miejscu jak hotel jest dla rodziców bardzo ważna już na etapie wyboru oferty, więc jak możemy zaprezentować zdjęcia na których znajdują się takie elementy jak na przykład megaklocki to zawsze jest taki atut, który przyciąga gości, bo jest to coś niestandardowego, Rzeczywiście już później jak dziecko ma styczność z takimi elementami, bardzo często po prostu chce do nas wracać i to jest taka decyzja, za którą idą też rodzice. Po prostu wracają do nas całymi rodzinami.

Zależało nam na tym, żeby klocki pomogły zintegrować dzieci, które korzystają z tej strefy zabaw, żeby mogły bawić się nimi tak naprawdę całe rodziny. Taki efekt udało się osiągnąć. Ta strefa dzięki klockom Mammutico nabrała bardzo dużej wartości i rzeczywiście ta funkcja integracyjna bardzo, bardzo mocno jest tutaj widoczna.

 

 

Wyposażenie sali zabaw w Hotelu Marina Club:

Twórcy sali postawili na różnorodność. Głównym zestawem klocków jest SMART 115 "SPACER w chmurach", który wraz z mobilną ścianką SMART idealnie wyznacza miejsce zabawy i skupia najwięcej dzieci. Idealnym uzupełnieniem są duże i małe cegły z zestawów SIMPLE 70 oraz BASIC 100. Ten drugi to rozwiązanie dla mniejszych dzieci, bawiących się z rodzicami lub rodzeństwem. Cegły z linii BASIC są bowiem niezwykle lekkie i pozwalają na szybkie wznoszenie budowli przez najmłodszych uczestników zabawy.

Mammutico w ofercie hotelu

Z pomocą wielkich piankowych klocków Mammutico stworzysz oryginalne, bezpieczne i mądre miejsce dla najmłodszych, gdzie rodzice mogą włączyć się do zabawy, kreatywnie spędzając czas ze swoimi pociechami. Klockowy plac zabaw zintegruje dzieci z dorosłymi i spełni swoją funkcję zarówno w budynku jak i na zewnątrz. Uatrakcyjni czas wolny, rodzinne pikniki, komunie i inne okolicznościowe wydarzenia. Klocki mogą służyć również, jako niepowtarzalna atrakcja w hotelowym basenie.