Największe klocki na największych targach zabawek!

18-02-2020

Co roku wszystkie ścieżki międzynarodowego przemysłu zabawkarskiego prowadzą do Norymbergi. Tegoroczna, już 71. edycja targów trwała 5 dni: od 29 stycznia do 2 lutego. Targi Spielwarenmesse w Norymberdze to wydarzenie idealne dla producentów i importerów zabawek, artykułów dziecięcych oraz rekreacyjnych. To największe targi zabawek w Niemczech, a nawet w Europie. Co roku zjeżdża się tu ponad 2500 wystawców z kilkudziesięciu krajów świata, którzy prezentują niemal milion produktów!

W 2020 roku jednym z wystawców podczas niemieckich targów była również firma Mammutico! Mieliśmy zaszczyt prezentować nasze klocki w sektorze dla nowych wystawców w najnowocześniejszej hali całego kompleksu targowego. Nasze stoisko nie było duże, ale z pewnością wyróżniało się spośród innych. Jak zawsze bowiem zbudowaliśmy je z naszych klocków, co nie umknęło żadnym mijającym nas gościom.

 

Na tą wyjątkową imprezę postanowiliśmy zabrać ze sobą także stwora Connect, który skutecznie zachęcał zwiedzających to zatrzymania się przy naszych klockach. Mieliśmy też oczywiście inne sposoby, które sprawiały, że potencjalni klienci i wszyscy inni goście chętnie testowali nasze wyjątkowe produkty :)

Wielkie, kolorowe piankowe klocki w parze z naszym szerokim uśmiechem sprawiły, że przy stoisku Mammutico zawsze było gwarno i wesoło. Goście podnosili wielkie cegły, badali wytrzymałość pianki Mammutico Foam, puszczali kule na Kulodromie, składali puzzle ze Smarta i oczywiście „częstowali” się kostkami, zatrzymując je na pamiątkę. Wszyscy podziwiali rozmiary klocków, bo na całych targach nie było oczywiście większych niż nasze! Jednym zdaniem, Mammutico bardzo się spodobało.

 

Te wiodące światowe targi są miejscem nawiązywania kontaktów handlowych, narodzin trendów na nadchodzący rok i wymiany najaktualniejszych informacji. Znane marki, oryginalne firmy typu start-up, reprezentanci dużych sieci, niezależni handlowcy i liczni przedstawiciele mediów sprawiają, że targi zabawek „Spielwarenmesse®” są najważniejszym wydarzeniem w branży zabawkarskiej. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności w Norymberdze rynek klientów Mammutico zwiększy się o kilka europejskich krajów i będziemy mogli również uszczęśliwiać dzieciaki poza granicami naszego kraju.

Trzymajcie kciuki za Mammutico!

Iza i Dominik