Misja

Naszą misją jest tworzenie bezpiecznej, przyjaznej
i kreatywnej przestrzeni dla dzieci i dorosłych. 

Rozwijamy wyobraźnię i kreatywność, poprzez wsparcie współpracy

 

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ważne jest zapewnienie dzieciom fantastycznej i angażującej zabawy. Dlatego w naszych głowach narodził się pomysł by stworzyć coś, co pozwala rozwijać wyobraźnię, angażować się w twórczość i zabawę, a jednocześnie jest bezpieczne i nowoczesne.

Wszystko, wokół czego kręci się nasza praca ma związek z bezpieczeństwem dzieci. Początkiem tej misji było stworzenie Centrum Kontroli Placów Zabaw. Zawsze chcieliśmy by plac zabaw był miejscem bezpiecznym, gdzie wszyscy mogą czuć się komfortowo. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata w CKPZ sprawiły, że postanowiliśmy sprowadzić na świat projekt, który w pełni zaspokaja potrzeby dzieci, dorosłych i tych, którzy czuwają nad ich bezpieczeństwem. Znaleźliśmy zatem złoty środek, który przyniósł spokój i satysfakcję dorosłym, ale nie ograniczył przy tym zabawy oraz możliwości wykorzystania dziecięcej energii i wyobraźni. 

Nasze wielkie piankowe klocki to połączenie wspaniałej zabawy z absolutnym bezpieczeństwem – takie było zadanie i wiemy, że wykonaliśmy je dobrze. 

Klocki Mammutico™ są bardzo duże, piękne i funkcjonalne, a ich możliwości określane są tylko granicami wyobraźni. 

 

Mammutico dostępne dla wszystkich

Obecnie realizujemy ostatni etap naszej misji – zapewnienie dostępu do bezpiecznej i kreatywnej zabawy wszystkim dzieciom. Jesteśmy pewni, że duże klocki Mammutico już wkrótce staną się symbolem dobrej zabawy dzieci i spokoju ducha rodziców.

Pracujemy nad tym by polskie przedszkola, szkoły, place zabaw i wszystkie miejsca, w których bohaterami są dzieci, były coraz bardziej przyjazne, komfortowe i bezpieczniejsze. Już teraz możecie sprawdzić listę sal zabaw, centrów kultury, muzeów i klubów dla dzieci gdzie można bezpiecznie bawić się naszymi klockami! Polecamy także wciąż wydłużającą się liczbę placówek oświatowych, które nam zaufały i poszerzyły swoją ofertę o zajęcia z Mammutico.