Poznajcie możliwości największego zestawu Simple

 

Przedstawiamy Wam lekko zmodyfikowany zestaw Simple. Bohaterem tego materiału jest nasz największy zestaw 140, niemniej jednak zmiany zaszły w każdym z dostępnych obecnie zestawów z tej linii.

 

Na czym polegał lifting zestawu Simple?

Przede wszystkim zmieniliśmy nieco długość cegieł i filarów. Teraz cegła mierzy 40 cm, a filar – 80 cm. W oknach nie ma już kwadratowych korków, ponieważ zastępują je skrócone cegły. Całkowicie zrezygnowaliśmy z mostów.

Co można zbudować z dużego zestawu Simple?

Zestaw piankowych klocków Simple 140 naprawdę robi wrażenie. To cała góra dużych i prostych elementów. Bez problemy można zbudować z nich wielki schron dla kilku osób, igloo oraz inne bazy i domki. Na tą sesję do zabawy zaprosiliśmy piątkę dziesięciolatków. Dzieci samodzielnie wymyślały i realizowali zabawy, które mieliśmy przyjemność uwiecznić na zdjęciach.

140 elementów wystarczyło, więc, by pobawić się w schron, w sklep czy w szkołę. Dzieci indywidualnie budowały łóżka, domki, trony i nikomu nie zabrakło części do realizacji swojego planu.

Duża liczba elementów i ich ogromne gabaryty zestawu Simple 140 pozwalają na swobodną zabawę grupie dwudziestu dzieci. Na tej sesji bawiła się piątka, ale tylko, dlatego by uniknąć zamieszania i dobrze sfotografować dla Was klocki.

Każdy zestaw Simple jest kompatybilny z zestawem Kulodrom, który stanowiąc jego fantastyczne uzupełnienie i urozmaicenie.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 729 97 37 37 i do naszego SKLEPU.