Sala zabaw z wielkimi klockami

25-06-2020

A gdyby tak otworzyć salę zabaw z samymi klockami? Takie miejsce to połączenie mądrej zabawy, edukacji. Dodatkowo, w sali z wielkimi klockami dzieci bezwzględnie będą miały zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu.

Sale zabaw to bardzo popularny i dochodowy biznes. Miejsca zabaw dla maluchów wyrastają jak grzyby po deszczu! Dochody takich miejsc opierają się głównie na klientach indywidualnych oraz na organizacji eventów rodzinnych. Koszt budowy tradycyjnej sali zabaw przekracza często 1000 złotych za metr kwadratowy. 

Teraz wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sali z klockami, której oferta pozwala wykorzystać atrakcje typowej sali zabaw ale z łatwością można przenieść je bezpośrednio do przedszkola, szkoły czy w każde inne miejsce gdzie Twoi przeszkoleni animatorzy przeprowadzą super warsztaty kreatywności, twórcze konkursy oraz mnóstwo innych angażujących zabaw.

Mammutico posiada bardzo ciekawą propozycję dla osób, które chciałyby zaangażować się w uruchomienie takiego biznesu. Mamy pomysł, produkty, doświadczenie i specjalnie przygotowaną ofertę cenową. Możesz skorzystać także ze specjalnie stworzonego przez nas logotypu i nazwy - BlocoLoco™.

Inwestycja w taką salę nie przekroczy 700 złotych za metr kwadratowy, dzięki czemu osiągniesz wspomniane korzyści przy mniejszych nakładach!

Testowa sala i duże doświadczenie

Nie jesteśmy gołosłowni! Na potrzeby tej oferty uruchomiliśmy testową salę, w której wykorzystywaliśmy wszystkie możliwości klocków Mammutico, aby później podzielić się wiedzą z naszymi klientami.

Testowa sala pod szyldem BlocoLoco działała w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu. Nie była duża, ale dzięki atrakcyjnej i wyróżniającej się ofercie opartej na zabawie wielkimi klockami Mammutico, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta.

 

   

 

W ofercie edukacyjnej pruszkowskiej sali z klockami BlocoLoco znalazł się m.in. kurs języka angielskiego. Na takich zajęciach dzieci uczą się języka poprzez zabawę - uruchamiają wyobraźnię i tworzą swój własny świat, w którym nauka jest wyłącznie przyjemnością.

Więcej szczegółowych informacji o kursie języka angielskiego z klockami SIMPLE ENGLISH znajdziesz w osobnym artykule >>

 

 

 

 

Sala z klockami (Blocoloco) to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Umożliwia dzieciom niepowtarzalną zabawę, która w naturalny sposób rozwija w nich  kreatywność, umiejętność uczenia się, pokonywanie własnych ograniczeń i współpracę z innymi. My wiemy, że nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. Jest jego naturalnym środowiskiem – wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia oraz zbliża do świata dorosłych.

Sala z wielkimi klockami to przestrzeń, w której dzieci czują się swobodnie i chętnie nawiązują kontakty w rówieśnikami. Wspólne budowanie nowego świata zbliża je do siebie i sprzyja nawiązywaniu przyjaźni.

 

Zajrzyj na https://www.bloco-loco.com/ i sprawdź jak może wyglądać strona Twojej sali!