Klocki Mini, jako element kreatywnych warsztatów

03-09-2019

Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się duże zestawy Mini 1000 i Mini 2000. Tym samym uzupełniliśmy ofertę na nasze najmniejsze klocki, która wcześniej była skierowana głównie do klientów indywidualnych.

Każdy zestaw Mini składa się z klocków w dziewięciu różnych kształtach. Najmniejszy zestaw 115 posiada 115 elementów, z czego 85 sztuk stanowią małe kostki. Każdy następny zestaw jest wielokrotnością najmniejszego.

Duże zestawy piankowych klocków Mini to idealna propozycja dla organizatorów klockowych warsztatów i innych zajęć rozwijających kreatywność i małą motorykę. Mini to jeden z czterech rodzajów klocków dostępnych w naszej pierwszej klockowej sali BlocoLoco. Podczas zajęć z wykorzystaniem wielkich klocków takich jak Simple czy Smart, dzieci zużywały mnóstwo energii, którą trzeba było doładować poprzez spokojniejsze zabawy. I tu idealnie sprawdzały się małe elementy. Uczestnicy zajęć skupiali swoją uwagę na budowaniu, jednocześnie odpoczywając i dobrze się bawiąc.

Powyższy przykład to oczywiście nie jedyny sposób wykorzystania naszych Mini klocków. Zestawy 1000 i 2000 sprzedawane są najczęściej do przedszkoli i sal zabaw, gdzie można zorganizować zajęcia dla dzieci powyżej 3. roku życia. Miękka struktura pianki, giętkość masy i przyjemny materiał sprawiają, że klocki te sprawdzają się na zajęciach poświęconych ćwiczeniu małej motoryki. W tym celu dzieci często malują, wycinają czy lepią, a jeśli mają dostępne klocki Mini – z radością także budują.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 508 140 692 i do naszego SKLEPU.