Wielkie klocki w sali zabaw AIRO

08-10-2021

Niedawno odwiedziliśmy centrum rozrywki Airo w Warszawie. W tym kosmicznym miejscu nasze duże piankowe klocki pełnią rolę integracyjną, ponieważ tylko w tej strefie rodzice mogą stworzyć coś wspólnie ze swoimi dziećmi.

 

Wielkie klocki Mammutico

Sala zabaw Airo podzielona jest na dwie strefy. Na pierwszą część składa się duży park trampolin dla starszaków i dorosłych.

Druga część to ogromna sala zabaw dla najmłodszych z bardzo kosmicznym wystrojem. W tej międzyplanetarnej przestrzeni Space Kid (bo tak nazwano tą strefę) znalazło się również miejsce na niesamowicie urządzoną klockarnię, w której zagościły ogromne piankowe klocki Mammutico.

Zgodnie z tematyką, również w sali z klockami dzieci mogą czuć się jak w dalekiej galaktyce. Na klimat tego miejsca składają się fantazyjnie zaprojektowane rysunki ścienne oraz świetnie dobrane zestawy wielkich klocków - nie tylko pod względem rodzaju, ale również kolorystyki.

 

Wielkie klocki w sali zabaw

Jednym z powodów naszej wizyty była chęć nakręcenia kilku ujęć bawiących się dzieci. Wszystko po to, by już pod koniec roku przedstawić Wam film promocyjny, ukazujący różne oblicza wielkich piankowych klocków Mammutico.

Przy okazji zrobiliśmy także całą masę zdjęć, ponieważ miejsce jest tak „odlotowe” że aparat aż palił się w rękach.

Udało nam się również porozmawiać z Emilią Walendowską, specjalistką ds. marketingu w AIRO. Emilia opowiedziała nam trochę o tym, jaką rolę spełniają wielkie klocki w naprawdę ogromnej przestrzeni do zabawy i dlaczego jest tak wyjątkowa.

 

Rola wielkich klocków w sali zabaw AIRO 

Mammutico: Co skłoniło Was do zakupu dużych klocków Mammutico?

Emilia Walendowska: Chcieliśmy stworzyć zupełnie nową kreatywną strefę dla dzieci, która będzie poszerzała granicę ich wyobraźni. W naszych głowach zrodził się pomysł na pracownię kosmicznego inżyniera, gdzie dzieciaki będą mogły budować swoje rakiety i inne pojazdy. I tak nasz wybór padł na wielkie piankowe klocki Mammutico.

M: I jakie były oczekiwania odnośnie tych klocków

EW: Dzięki różnorodności elementów dzieci mogą je dowolnie łączyć i tworzyć niepowtarzalne budowle. Co ciekawe, nie ma tutaj nigdzie gotowego przepisu. Dzieci samodzielnie planują projekty, a potem wprowadzają je w życie. Chcieliśmy, by właśnie tak rozwijały swoją wyobraźnię.

M: Czy wasze oczekiwania odnośnie zestawów Mammutico się sprawdziły?

EW: Zestaw, który zakupiliśmy do międzyplanetarnej przestrzeni Space Kidi, sprawdza się świetnie. To jest po prostu fajna atrakcja. I nie mówię tylko o klientach indywidualnych. Wielkie klocki otworzyły nam drzwi do wprowadzenia zupełnie nowych animacji dla grup przedszkolnych i urodzinowych.

M: Czy jest coś czego się nie spodziewaliście, co Was zaskoczyło?

EW: Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas to, że w naszej klockarni rodzice bardzo często angażują się w zabawę z dziećmi. Ta strefa stała się takim szczególnym miejscem wspólnej rodzinnej zabawy.

 

Za udział w sesji i filmie dziękujemy: Jagodzie, Wiktorii, Mikołajowi, Henrykowi oraz Albertowi :)