BlocoLoco

Ruszyliśmy ze specjalnym programem partnerskim budowy sieci sal zabaw BlocoLoco™ - dołącz do nas!

Sale zabaw to bardzo popularny i dochodowy biznes. Miejsca zabaw dla maluchów wyrastają jak grzyby po deszczu! Dochody takich miejsc opierają się głównie na klientach indywidualnych oraz na organizacji eventów rodzinnych. Koszt budowy tradycyjnej sali zabaw przekracza często 1000 złotych za metr kwadratowy. 

Teraz wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sali BlocoLoco™, której oferta pozwala wykorzystać atrakcje typowej Sali Zabaw i z łatwością przenieść je bezpośrednio do przedszkola, szkoły czy w każde inne miejsce  gdzie Twoi przeszkoleni animatorzy przeprowadzą super warsztaty kreatywności, twórcze konkursy oraz mnóstwo innych angażujących zabaw.

Dodatkowo stajesz się regionalnym, wyłącznym dystrybutorem produktów Mammutico, generując sobie atrakcyjny dochód wynikający z prowizji od sprzedaży.

Inwestycja w salę BlocoLoco™, nie przekroczy 700 złotych za metr kwadratowy, dzięki czemu osiągniesz wspomniane korzyści przy mniejszych nakładach!

 

Pierwsza, testowa sala pod szyldem BlocoLoco działała w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu. Nie była duża, ale dzięki atrakcyjnej i wyróżniającej się ofercie opartej na zabawie wielkimi klockami Mammutico, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta.

 

   

 

W ofercie edukacyjnej sali z klockami BlocoLoco znalazł się m.in. kurs języka angielskiego. Na takich zajęciach dzieci uczą się języka poprzez zabawę - uruchamiają wyobraźnię i tworzą swój własny świat, w którym nauka jest wyłącznie przyjemnością.

 

 

Kurs języka angielskiego z klockami Mammutico SIMPLE English to nasz kolejny projekt, który otwiera nowe możliwości na wykorzystanie wielkich klocków! Jeśli jesteś zainteresowany organizacją takich zajęć w swojej sali zabaw – skontaktuj się z nami! Posiadamy profesjonalnie przygotowane scenariusze dla lektorów i nauczycieli języka angielskiego.

 

Blocoloco to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Umożliwia dzieciom niepowtarzalną zabawę, która w naturalny sposób rozwija w nich  kreatywność, umiejętność uczenia się, pokonywanie własnych ograniczeń i współpracę z innymi. My wiemy, że nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. Jest jego naturalnym środowiskiem – wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia oraz zbliża do świata dorosłych.

Blocoloco to przestrzeń, w której dzieci czują się swobodnie i chętnie nawiązują kontakty w rówieśnikami. Wspólne budowanie nowego świata zbliża je do siebie i sprzyja nawiązywaniu przyjaźni.

 

Jeżeli chcesz być liderem naszego programu zadzwoń teraz do twórcy i właściciela BlocoLoco:

Dominik Berliński

Tel. +48 515 362 186

e-mail: dominik@mammutico.com

Szczegóły programu:  pobierz Prospekt franczyzowy BlocoLoco™

 

Zajrzyj na

https://www.bloco-loco.com/

i sprawdź jak może wyglądać strona Twojej sali!