Kūrybingos vietos iš Mammutico!

Lista miejsc, gdzie dzieci mogą swobodnie bawić się klockami Mammutico, wciąż się powiększa! Dzięki naszym klockom możecie stworzyć bezpieczne i kreatywne miejsce do zabawy dla małych i dużych.

Oto lista sal zabaw, centrów rozrywki, muzeów, przedszkoli, szkół, klubów dla dzieci i kawiarni, które wykorzystują możliwości klocków Mammutico, oferując je dzieciom podczas swobodnej zabawy, ale również na zajęciach zorganizowanych. 

 

 

Muzeum Inżynierii Miejskiej, założone przez Gminę Miasta Kraków w 1998 roku, gromadzi obiekty ilustrujące rozwój komunikacji miejskiej, elektrowni, gazownictwa, gospodarki komunalnej oraz zabytki z obszaru historii techniki. Jedną z atrakcji Muzeum jest Strefa, w której główną rolę odgrywają wielkie piankowe klocki. 

 

Movement Arena Suwałki to jedyny taki multisportowy obiekt na mapie Suwałk. W strefie skoków znajdziecie kilkadziesiąt trampolin, strefę parkour z torem miękkich przeszkód, ogromną poduszkę powietrzną, basen z gąbkami oraz ścieżki trampolinowe…Strefa dziecięca to z kolei magiczna kraina beztroskiej zabawy – kolorowy plac zabaw przystosowany do najmłodszej grupy gości – labirynt z przeszkodami, rozwijające kreatywność piankowe klocki oraz drzewo wspinaczkowe!

 

Centrum mądrej zabawy na Stadionie Narodowym, to innowacyjne i interaktywne miejsce nauki i zabawy dla dzieci w wieku 0-12 lat. Zajmuje ponad 2 tysiące metrów Stadionu Narodowego. To miejsce bawi dzieci w sposób tradycyjny, zapewniając sporo ruchu, jednocześnie zapoznając je z nowymi technologiami. Miejsce podzielone jest na 6 stref tematycznych, z uwzględnieniem wieku i różnych zainteresowań dzieci. Oprócz tego znajdują się tu sale warsztatowe i urodzinowe, barek, w którym serwowane są wyłącznie zdrowe i naturalne przekąski oraz klimatyczna, elegancka kawiarnia dla rodziców. 

 

Aquapark w Pile to nowoczesny obiekt rekreacyjno-sportowy, oddany do użytku w czerwcu 2010 roku. Składają się na niego liczne atrakcje wodne i terenowe oraz rozbudowana oferta sportowo-rekreacyjna. Od prawie dwóch lat dostarczamy mieszkańcom Piły i przyjezdnym pomysły na przyjemne i zdrowe spędzanie wolnego czasu.

 

 

Centrum Rozrywki Guliwer to jasna, ciepła przestrzeń, w której dzieci mogą nie tylko dobrze się bawić, ale także dawać upust swojej wyobraźni i tworzyć prawdziwe arcydzieła architektoniczne. Dzieci od rana do wieczora rozbudowują swoje miasta, wznoszą złożone konstrukcje, a także świętują urodziny i zawiązują nowe przyjaźnie. Tu dzieci rozwijają się artystycznie, społecznie i intelektualnie.

 

 

Centrum Zabaw Galaktyka to duża i przestronna sala zabaw dla dzieci i młodzieży. W ofercie znalazły się zorganizowane zabawy i animacje dla dzieci, organizacja urodzin i innych imprez okolicznościowych, kawiarnia oraz ścianka wspinaczkowa - rekreacja dla młodzieży i dorosłych.

 

 

Fikołki Arkadia wyróżnia 4-poziomowa konstrukcja, ścianka wspinaczkowa licząca 12 tras i kącik malucha z kawiarnią. W salach tematycznych prowadzone są warsztaty dla pasjonatów gotowania, majsterkowania i eksperymentów oraz tańca i rytmiki. Do dyspozycji gości oddano cztery sale urodzinowe.

Sala zabaw posiada certyfikat Centrum Kontroli Placów Zabaw. Na konstrukcji mogą bawić się dzieci do 11 roku życia, a na ściance wspinać nastolatki do 15 lat.

 

 

Inca Play to sala zabaw, która posiada atrakcje rodem z Wesołego Miasteczka. Dzieci znajdą tu diabelski młyn, piracki statek i skaczącą wieżę. Wokół nich przeplatają się: duży małpi gaj, korytarz krzywych luster, pokój wspinaczkowy, atrakcje multimedialne, nowoczesna Strefa Malucha i wiele innych! Inca Play oferuje siedem sal urodzinowych o różnej tematyce.

 

 

Bajtel Plac w Centrum Agora Bytom bezpłatna i nowoczesna strefa zabaw posiadająca wyjątkowe atrakcje dla najmłodszych oraz udogodnienia dla rodziców. Strefa jest inspirowana klimatem śląskiego podwórka. Jest tu ślizgawka, drabinki, bujaki i klasy. Do dyspozycji dzieci oddano również wielką tablicę do malowania kredą oraz stoliki do rysowania.

 

 

Akademia Kreatywności to miejsce, gdzie dzieci spotykają się z kreatywną nauką, sztuką i zabawą. W ofercie Akademii znalazły się zajęcia kreatywne i tematyczne, które pokazują dzieciom, jak można poznawać świat poza szkolnymi ławkami. Akademia Kreatywności organizuje także spotkania poza swoją siedzibą – pikniki, urodziny, pokazy mobilne dla szkół, oraz opieka wieczorna i weekendowa.

 

Bawialnia Bzik to Kameralne i bezpieczne miejsce dla małych i dużych. W tym miejscu dzieci mogą kreatywnie i spokojnie spędzić wolny czas, podczas gry rodzice będą mogli odetchnąć przy smacznej kawie. Kawiarnia Bzik organizuje także urodziny i każdą inną imprezę okolicznościową.

 

 

Eduklocki to edukacyjna sala zabaw dla dużych i małych. Strefa dla dzieci po brzegi wypełniona jest różnorodnymi klockami dostępnymi dla wszystkich gości. W ofercie Eduklocków znalazły się także przyjęcia urodzinowe, zajęcia pozalekcyjne, warsztaty dla najmłodszych, a także zajęcia ruchowe dla dzieci i dla dorosłych.

Mini Club to sala zabaw dla dzieci, która mieści się w samym centrum Nowego Targu, w zabytkowej kamienicy Stare Cło. To miejsce nie tylko dla dzieci. Rodzice w spokoju mogą tu odpocząć lub popracować, podczas gdy dziecko korzysta z sali zabaw. W Mini Club maluchy bawią się bezpiecznie pod okiem animatorów i przedszkolanek.

 

 

Bazyl Art to grupa zawodowych animatorów czasu wolnego, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i animacji zabaw i imprez dla dzieci. Firma działa na terenie całego województwa podkarpackiego, a w jej ofercie znalazły się m.in. urodziny dla dzieci, spektakle teatralne, pokazy baniek mydlanych, bale karnawałowe i inne imprezy okolicznościowe. Zapraszamy również do urodzinowej sali stacjonarnej.

 

Sala Zabaw Tropico to 500 metrów czystego szaleństwa dla dzieci, ale też odpoczynku dla rodziców. Dzieci znajdą tu ogromną piracką klatkę i konstrukcję z torem pontonowym, przeszkodami i basenem ze zjeżdżalnią. Do dyspozycji najmłodszych pozostają także m.in magiczny dywan, strefa trampolin, air hokej, ścianka wspinaczkowa i strefa dla malucha. Dla jubilatów przygotowano dwie sale urodzinowe.

 

 

PoKlocki.pl  to mobilny plac zabaw, którego głównym założeniem jest wspólnie z rodzicami, nauczycielami i opiekunami - wspieranie rozwoju dzieci poprzez twórczą i niczym nieograniczoną zabawę klockami.W odróżnieniu od stacjonarnych klubów dla dzieci i sal zabaw, to klocki i zabawa przyjeżdżają do dzieci!

 

 

Animator zabaw dla dzieci. Białystok pokochał atrakcje dla dzieci organizowane przez Annę Zatorską i współpracujący zespół. Ten ostatni rozrósł się do kilkunastu osób, będącymi ekspertami od wywoływania na buziach małych uśmiechów. W ofercie znajdują się animacje na urodziny i na wesele, przyjęcia dla dzieci, wynajem klauna na eventy, animatorzy na festyn, malowanie twarzy i ciała, tatuaże dla dzieci, dmuchańce, animacje balonowe oraz animacje taneczne.