SPALVŲ PALETĖ

Skirtingi Mammutico blokelių spalvų deriniai gerai derės prie kiekvieno interjero. Jūs galite pasirinkti švelnias spalvas arba įvairių spalvų derinius.

 

Blokelių iš Smart, Smart Box, Simple, Basic ir Aqua rinkinių spalvas galite pasirinkti iš šešių, pagrindinių spalvų paletės (geltona, balta, žalia, raudona, mėlyna, grafito ir pilka). Priklausomai nuo užsakymo dydžio ir užsakymo pobūdžio, mes galime sukurti individualią spalvų paletę. Jei jus tai domina, prašome susiekti su pardavimų skyriumi.

Mammutico Mini rinkinių detalės gali būti 3 spalvų: geltona, mėlyna, grafito. Visus galimus spalvų variantus jūs galite pažiūrėti mūsų el. parduotuvėje.

Renkantis Mammutico blokelių skirtingus rinkinius gera mintis yra vadovautis didelio kontrasto principu. Vaikai mėgsta skirtingų spalvų kompozicijas. Spalvos turi didelę įtaką kiekvieno žmogaus gyvenime. Tyrimai parodė, kad dominuojančios vaiko aplinkos spalvos daro stebinančią įtaką vaiko emociniam vystymuisi. Tai taikoma ne tik kūdykiams, bet ir vyresniems vaikams.