Safetymat Big Puzzle 10 Pro - Mata Piankowa

  • Producent: Mammutico™
  • Dostępność: Poniżej 20 sztuk Poniżej 20 sztuk
  • szt.
  • Cena netto: 81,14 zł 99,80 zł

Kup dowolną liczbę elementów w wybranym kolorze i stwórz własną matę Safetymat!

Dostępne kolory: czerwony, zielony, grafitowy, żółty, niebieski, szary.

 

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:

  • Powierzchnia maty jest moletowana fakturą typu „kratka”, co znacznie poprawia jej trwałość, ułatwia utrzymanie czystości i eliminuje poślizgi.
  • Odpowiednio duże elementy maty sprawiają, że jej montaż i demontaż jest bardzo szybki i bezproblemowy.
  • Wymiary jednego elementu to 100 cm x 100 cm x 1 cm

Bezpieczeństwo produktu zostało także przebadane pod kątem jego palności. Pianka, z której wykonana została mata jest materiałem trudnopalnym. Materiał ten został sklasyfikowany jako klasa Bfl-s1 według normy PN-EN 13501-1:2019-02.

Duży rozmiar pojedynczego elementu oraz właściwości amortyzacyjne materiału potwierdzone odpowiednimi badaniami, kwalifikują matę Safetymat jako sprawdzone i zalecane podłoże na salach zabaw, czy innych zorganizowanych kącikach zabaw dla dzieci.


 

OPIS PRODUKTU

Organizując bezpieczną przestrzeń do zabawy dla małych dzieci, należy w pierwszej kolejności zadbać o ich bezpieczeństwo i komfort. Tylko po spełnieniu obydwu tych warunków, zabawa będzie mogła toczyć się swobodnie i bezstresowo (zarówno dla nas jak i dla dziecka).

Jednym z najważniejszych elementów bezpiecznej przestrzeni do zabawy jest odpowiednie podłoże. Powinno amortyzować niekontrolowane upadki i jednocześnie umożliwić Maluchowi korzystanie ze wszystkich zabawek.

Piankowa Mata Mammutico

Taka właśnie jest piankowa mata Mammutico Safetymat. Idealnie sprawdza się jako bezpieczne podłoże do zabawy zarówno dla niemowlaków jak i starszych dzieci. Mata jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku, co gwarantuje dziecku wygodę, komfort i ochronę przed zimną podłogą. Mata podzielona jest na pojedyncze elementy o wielkości 100 x 100 cm, które łączą się ze sobą podobnie jak puzzle. Dzięki odpowiednim wycięciom, nawet przy bardzo dużej eksploatacji, poszczególne elementy nie odłączają się od siebie.

Zalety maty piankowej Safetymat

Mata sprawdzi się jako idealne podłoże dla bobasów które pełzają, raczkują lub stawiają pierwsze kroki. Będzie także idealnym podłożem w każdym dziecięcym pokoju lub innych pomieszczeniach, gdzie dzieci spędzają czas na podłodze.

Duży rozmiar pojedynczego elementu oraz wysoka wytrzymałość materiału z jakiego powstała, kwalifikuje matę Safetymat jako sprawdzone podłoże w salach zabaw czy innych zorganizowanych kącikach zabaw dla dzieci.

Innowacyjne tworzywo, z którego wykonana jest mata Mammutico Safetymat, doskonale izoluje chłodną podłogę i amortyzuje podczas upadków. Piankowe tworzywo maty Safetymat nie zawiera niebezpiecznych składników, dlatego można używać jej już od pierwszych dni życia dziecka.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MATY MAMMUTICO:

Cechy charakterystyczne pianki >>