Stała ścianka SMART

  • szt.
  • Cena netto: 5 682,93 zł 6 990,00 zł
  • Przelewy24, Płatność przelewem, Credit Agricole Raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Dedykowana wszystkim zestawom z linii SMART! Zwiększa atrakcyjność klocków, rozwija wyobraźnię i dostarcza mnóstwo radości podczas zabawy.  

Napisz lub zadzwoń i już dziś zamów stałą ściankę SMART w wybranym kolorze. Postaramy się, żeby był u Ciebie już za 4 tygodnie! 

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Ścianka do montażu na stałe do ściany składa się z 3 części (2 szt. 809x1225 mm i 1 szt. 784x1225 mm). Całkowite wymiary ścianki po złożeniu wynoszą 2402x1225mm. Wykonana jest z wodoodpornej sklejki o grubości minimum 15 mm. Zewnętrzna warstwa to lakier transparentny lub kolor – do wyboru.

Stała ścianka SMART posiada 12 otworów w pionie i 24 w poziomie – razem 288. Otwory montażowe są fabrycznie wywiercone w sklejce.

W zestawie znajdują się również tuleje dystansowe i kołki z wkrętami. Ze względu na funkcjonalność zalecamy montaż na wysokości 15 cm nad posadzką (dotyczy dolnej krawędzi).

Gwarancja 5 lat!

OPIS PRODUKTU

Ścianka SMART to produkt dedykowany zestawom z linii SMART. Posiada specjalnie wymierzone otwory, do których idealnie mieszczą się kostki, makarony i wszystkie inne kształty klocków z tej serii. Dzięki odpowiedniej wysokości otworów w ściance, można pionowo przymocować do niej nawet największe puzzle. Takie stabilne ściany będą idealną konstrukcją domu, samochodu czy płotu.

Więcej otworów - więcej możliwości

Stałą ściankę SMART najprościej można opisać jako „największy, bazowy klocek zestawu SMART”. Stabilność ścianki pozwala na realizację pomysłów nawet najmłodszym dzieciom, które mają jeszcze trudności z odpowiednim dopasowaniem klocków. Dzięki ściance budowle mogą być większe i bardziej trwałe! Budowa piętrowego domu z zadaszeniem zajmie tylko chwilę. Z łatwością powstanie także tunel czy wystawa sklepowa z kilkudziesięcioma półkami.

Stała ścianka montowana jest maksymalnie 10 cm od ściany i 15 cm nad posadzką. Dzięki temu, wsunięte kostki mają przestrzeń, by wypaść z drugiej strony na podłogę, a długie makarony bardzo stabilnie opierają się o ścianę i nie przesuwają się do tyłu. 

Dodatkowe zalety ścianki

Duża liczba otworów w ściance sprawia, że już najmniejszy zestaw SMART pozwala na wznoszenie konstrukcji, które do tej pory były nieosiągalne ze względu na mniejszą liczbę klocków.

Dzięki ściance każdym zestawem SMART może bawić się większa liczba dzieci, niż sugerowana w opisie produktu.

Symetryczne rozmieszczenie otworów w ściance umożliwia przeprowadzenie zabaw w kodowanie.

Obecność ścianki ma jeszcze jedną istotną zaletę – zabawa klockami odbywa się najczęściej w obrębie ścianki, co pomaga w utrzymaniu porządku i zapanowaniu nad dziećmi bawiącymi się w dedykowanej przestrzeni.

 

Zobacz również Mobilną Ściankę SMART: