Zestaw Perfect 300

PERFECT to piankowe klocki, które charakteryzuje prostota, nowatorska forma oraz sposób łączenia. Wszystkie klocki w zestawie są takie same. Każdy z nich posiada trzy prostokątne otwory, które pozwalają na dokładanie kolejnych elementów i tworzenie rozbudowanych konstrukcji. Mimo, że zestaw składa się z identycznych klocków, umożliwia tworzenie nieskończonych wariantów konstrukcji. Budowle komplikują się i rozszerzają w zależności od wieku i umiejętności użytkowników.

 

Dziecko, które dostaje te klocki do zabawy zamienia się w projektanta. Nic nie zakłóca jego wyobraźni. Jedynym szczegółem, którym można rozróżnić elementy jest kolor. Poza tym nie istnieją szczegóły (wzór, kształt, faktura), które mogłyby odciągnąć uwagę od stworzenia danego projektu.

Piankowe klocki PERFECT same w sobie mogą wydawać się dzieciom nudne. Jednak w chwili gdy dziecko połączy ze sobą dwa elementy, zabawa rozkręca się szybko, a ruchy zaczynają gonić pomysły, powstające w głowie.

 

Wszystkie klocki w serii PERFECT™ są takie same. Każdy ma wymiary 49 x 9,8 x 4,9 cm i posiada 3 otwory, do których można włożyć kolejne klocki. W każdym otworze znajduje się wypełnienie o wymiarach 9,8 x 4,9 x 4,9 cm. Te dodatkowe elementy mogą pełnić kilka istotnych funkcji. Najważniejsza z nich to możliwość łączenia dwóch klocków. Druga to blokowanie – wkładając element pionowo lub poziomo w otwory klocka, zapobiegamy „rozsuwaniu” się konstrukcji. Wypełnienia są także ozdobnikami i świetnie usztywniają klocki będące podstawą większej budowli.

 

W skład zestawu PERFECT 300 wchodzi 300 jednakowych klocków o wymiarach 490 mm x 98 mm x 49 mm oraz 900 wypełnień

Klocki wykonane są z elastycznej pianki, dlatego można je dowolnie wyginać i wykręcać, ponieważ ostatecznie „powrócą” do pierwotnego kształtu.

Poniżej prezentujemy przykłady na różnorodne i nieoczywiste łączenie klocków oraz na wykorzystanie wypełnień.

 

 

 

   

 

   

 

   

 

   

 

 

 

wróć do strony WYNAJEM >>