Basic 100

  • szt.
  • Cena netto: 1 779,67 zł 2 189,00 zł

Duże zestawy klocków BASIC świetnie nadają się do zabawy i w domu, i w ogrodzie.

Nasz magazyn jest pełny klocków BASIC!  Mamy jednak tyle wersji kolorystycznych, że nie wszystkie jesteśmy w stanie skompletować od ręki.
Zadzwoń do nas, aby wybrać kolory swojego zestawu oraz upewnić się czy są dostępne już teraz, czy też trzeba będzie chwilę na nie poczekać :)
  

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU: 

Linia BASIC to najprostsza z form klocków Mammutico. 

Grubość jednego klocka to 5 cm. W skład zestawu BASIC 100 wchodzi 100 cegieł o wymiarach 20 cm x 10 cm x 5 cm

 

Zestaw Basic 100 jest dwukolorowy. Kolory możesz wybrać spośród ośmiu propozycji, które znajdziesz w naszej palecie >>

100 elementów tego zestawu zaspokoi kreatywne potrzeby 10 osób. 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 OPIS PRODUKTU

Nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. To ona jest jego naturalnym środowiskiem - wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia i zbliża je do świata. Jeśli dziecko bawi się przy tym swobodnie, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, to znaczy, że musi to być plac zabaw stworzony z klocków Mammutico! :)

 

   

Możliwości piankowych klocków BASIC

Duże zestawy klocków BASIC świetnie nadają się do zabawy i w domu, i w ogrodzie. Materiał, z którego powstały pozwala wykorzystywać je również w wodzie. Kilkanaście prostych cegieł będzie zatem świetnym materiałem do wybudowania muru, stolików, stołeczków czy trasy samochodowej. W wannie natomiast będą pełnić rolę statków dla gumowych kaczek, a w basenie - elementów do ćwiczeń. Podane przykłady to oczywiście tylko dziesiętny procent możliwości wykorzystania piankowych klocków BASIC. O pozostałe funkcje należy pytać wśród bawiących się dzieci.

Waga każdego elementu we wszystkich zestawach Mammutico jest niewielka, dlatego do zabawy włączają się najmłodsze dzieci, które potrafią uchwycić klocek w dwie rączki. Tworzywo, z którego wykonano nasze piankowe klocki jest na tyle miękkie i elastyczne, że nie można zrobić sobie nim krzywdy. Jednocześnie pianka jest bardzo trwała i nie ma możliwości jej nadgryzienia, gdy klocek ląduje w buzi Malucha.  

Zestaw klocków BASIC 100 świetnie sprawdzi się jako duże klocki konstrukcyjne dla dziecka w każdym wieku, z których bez najmniejszego problemu można stworzyć efektowne i stabilne budowle. Cegły BASIC to także idealne uzupełnienie wszystkich zestawów z serii SIMPLE.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>