Basic 20

  • szt.
  • Cena netto: 405,69 zł 499,00 zł
  • Przelewy24, Płatność przelewem, Credit Agricole Raty

Basic 20, to podstawowy zestaw lekkich, kolorowych cegieł dla małego konstruktora!

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Linia BASIC to najprostsza forma klocków Mammutico. 

Grubość jednego klocka to 5 cm. W skład zestawu BASIC 20 wchodzi 20 cegieł o wymiarach 20 cm x 10 cm x 5 cm

Zestaw Basic 20 jest jednokolorowy. Kolor możesz wybrać spośród ośmiu propozycji, które znajdziesz w naszej palecie >>

Basic 20 to zestaw dla 2 osób.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

OPIS PRODUKTU

Nie ma aktywności, która byłaby dla dziecka ważniejsza niż zabawa. To ona jest jego naturalnym środowiskiem - wyzwala potencjał i pragnienia, daje poczucie spełnienia i zbliża je do świata. Jeśli dziecko bawi się przy tym swobodnie, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, to znaczy, że musi to być plac zabaw stworzony z klocków Mammutico! :)

 

    

Możliwości piankowych klocków BASIC

Duże zestawy klocków BASIC świetnie nadają się do zabawy i w domu, i w ogrodzie. Materiał, z którego powstały pozwala wykorzystywać je również w wodzie. Kilkanaście prostych cegieł będzie zatem świetnym materiałem do wybudowania muru, stolików, stołeczków czy trasy samochodowej. W wannie natomiast będą pełnić rolę statków dla gumowych kaczek, a w basenie - elementów do ćwiczeń. Podane przykłady to oczywiście tylko dziesiętny procent możliwości wykorzystania piankowych klocków BASIC. O pozostałe funkcje należy pytać wśród bawiących się dzieci.

Waga każdego elementu we wszystkich zestawach Mammutico jest niewielka, dlatego do zabawy włączają się najmłodsze dzieci, które potrafią uchwycić klocek w dwie rączki. Tworzywo, z którego wykonano nasze piankowe klocki jest na tyle miękkie i elastyczne, że nie można zrobić sobie nim krzywdy. Jednocześnie pianka jest bardzo trwała i nie ma możliwości jej nadgryzienia, gdy klocek ląduje w buzi Malucha.  

Zestaw klocków BASIC 20 świetnie sprawdzi się jako pierwsze duże klocki dla malucha, z których bez najmniejszego problemu wybuduje stabilną wieżę lub domek. 20 Cegieł to także idealne uzupełnienie wszystkich zestawów z serii SIMPLE oraz większych zestawów BASIC.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>