MINI 2000

  • szt.
  • Cena netto: 772,36 zł 950,00 zł

Miękkie piankowe puzzle o nieoczywistych kształtach. Pozostawiają dzieciom dowolność i pozwalają zaszaleć ich wyobraźni! Idealne do ćwiczenia małej motoryki. Przygotowują do nauki i wspomagają prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 1,6 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Mammutico Mini 2000 składa się z osiemnastu kompletów Mammutico Mini 115. Zawartość zestawu Mini 2000:

  • wafle (małe 180 szt., średnie 36 szt., duże 18 szt.)
  • duży wafel z wyciętym kołem - 18 szt.
  • koło - 18 szt.
  • kostki - 1530 szt.
  • makarony (długie 36 szt., krótkie 108 szt.)
  • "grabie" (małe 36 szt., duże 36 szt. i podwójne 54 szt.)

Zestaw Mammutico Mini 2000 skłąda się z trzech kolorów: niebieski, żółty, grafitowy.

Komplet MINI 2000 zapakowany jest w duże kartonowe pudełko.  

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3-go roku życia.

OPIS PRODUKTU

Duży komplet Mammutico Mini przeznaczony jest dla większej grupy dzieci. Idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju warsztatach i zajęciach tematycznych, jak i podczas swobodnej zabawy. Mammutico Mini można traktować jak płaskie puzzle lub klocki przestrzenne. Ze względu na ich nieoczywisty kształt, podczas zabawy powstają efektowne i bardzo oryginalne budowle.

Przy okazji swobodnej zabawy opiekun ma okazję świadomie wspomagać rozwój dziecka, szczególnie w jego sferze rejestrowania, przetwarzania i łączenia bodźców zmysłowych. Nasze klocki dają szansę na bezpieczne i różnorodne wsparcie rozwoju dziecka, wzbogacając jego doświadczenia zmysłowe, społeczne i intelektualne.

 

Dodatek specjalny! 

Do każdego zestawu klocków Mammutico Mini otrzymasz 10 pomysłów na zabawy, które dostarczą Twojemu dziecku nie tylko radości z układania, ale również przygotują do nauki i wzbogacą doświadczenia, wspierające prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

Piankowe puzzle na wiele okazji

Tworzywo, z którego wykonane są klocki Mammutico ma mnóstwo zalet! Po pierwsze nie chłonie wody, więc można się nim bawić zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Mammutico Mini idealnie sprawdzają się także podczas kąpieli! Gdy są wilgotne, można je ze sobą łączyć lub "przykleić" do ściany i na niej układać płaskorzeźbę :)

Miękka i lekka pianka sprawia, że waga każdego kompletu klocków jest naprawdę niewielka, co sprawia, że maluch sam może "dźwigać" swój bagaż w plecaku czy worku. 

Nasze piankowe klocki łatwo utrzymać w czystości, gdyż nie chłoną wody ani piasku i bardzo szybko wysychają.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>