Mobilna ścianka SMART

  • szt.
  • Cena netto: 5 682,93 zł 6 990,00 zł
  • Przelewy24, Płatność przelewem, Credit Agricole Raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Dedykowana wszystkim zestawom z linii SMART! Zwiększa atrakcyjność klocków, rozwija wyobraźnię i dostarcza mnóstwo radości podczas zabawy.  

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Mobilna Ścianka SMART składa się z 3 elementów:

  1. Sklejka pionowa z kółkiem (skrajna) na 7 otworów w poziomie i 11 w pionie. Wymiary elementu około 780x1180 mm.
  2. Sklejka pionowa bez kółka (skrajna) na 7 otworów w poziomie i 11 w pionie. Wymiary elementu około 780x1180 mm.
  3. Sklejka pozioma z kółkiem (środkowa) na 11 otworów w poziomie i 7 w pionie. Wymiary elementu około 1180x740 mm.

W sumie ścianka posiada 213 otwory na kostki, makarony itp. oraz 2 otwory na kółka. Okrągłe otwory mogą służyć także do przechodzenia, wyglądania, podglądania i podawania wszystkich potrzebnych materiałów budowlanych.

Ścianka wykonana jest z wodoodpornej sklejki o grubości minimum 20mm. Zewnętrzna warstwa to lakier transparentny lub kolor – do wyboru. Ścianka może być używana wewnątrz lub na zewnątrz. (materiał jest odporny na warunki pogodowe).

Gwarancja 5 lat!

Mobilna Ścianka SMART posiada cztery możliwości ustawienia

OPIS PRODUKTU

Mobilna Ścianka SMART to produkt dedykowany zestawom z linii SMART. Posiada specjalnie wymierzone otwory, do których idealnie mieszczą się kostki, makarony i wszystkie inne kształty klocków z tej serii. Dzięki odpowiedniej wysokości otworów w ściance, można pionowo przymocować do niej nawet największe puzzle. Takie stabilne ściany będą idealną konstrukcją domu, samochodu czy płotu.

 

Więcej otworów - więcej możliwości

Mobilną Ściankę SMART najprościej można opisać jako „największy, bazowy klocek zestawu SMART”. Stabilność ścianki pozwala na realizację pomysłów nawet najmłodszym dzieciom, które mają jeszcze trudności z odpowiednim dopasowaniem klocków. Dzięki ściance budowle mogą być większe i bardziej trwałe! Budowa piętrowego domu z zadaszeniem zajmie tylko chwilę. Z łatwością powstanie także tunel czy wystawa sklepowa z kilkudziesięcioma półkami.

Cztery możliwe ustawienia mobilnej ścianki z pewnością urozmaicą codzienną zabawę. Przestrzeń pod ścianką oraz okrągłe dziury to dodatkowe otwory, którą można się przeciskać, podawać sobie klocki lub wykorzystać je do budowy kopalni, rurociągu, jaskini czy toru przeszkód!

Dodatkowe zalety ścianki

Duża liczba otworów w ściance sprawia, że już najmniejszy zestaw SMART pozwala na wznoszenie konstrukcji, które do tej pory były nieosiągalne ze względu na mniejszą liczbę klocków.

Dzięki ściance każdym zestawem SMART może bawić się większa liczba dzieci, niż sugerowana w opisie produktu.

Symetryczne rozmieszczenie otworów w ściance umożliwia przeprowadzenie zabaw w kodowanie.

Obecność ścianki ma jeszcze jedną istotną zaletę – zabawa klockami odbywa się najczęściej w obrębie ścianki, co pomaga w utrzymaniu porządku i zapanowaniu nad dziećmi bawiącymi się w dedykowanej przestrzeni.